Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanok, akiknek régóta nem...

Olyanok, akiknek régóta nem sikerül: sose akarjátok feladni? Én most nagyon, elegem van, hogy az élet legszebb dolgából egy kétségbeesett és frusztrált küzdelem lett.

Figyelt kérdés
Nekem nem sokkal egy év próbálkozás után derült ki, hogy olyan baj van nálam, amin nem lehet segíteni. Azért próbálni lehet ezt-azt, de az orvosok nem tudnak mit tenni. Ettől függetlenül elvileg bármikor összejöhet, csak nagyon pici rá az esély (szóval ezzel mondjuk nem egy év, hanem 10, de annyi ideig nem működik a petefészkünk már). Úgy érzem, hogy képtelen vagyok tovább küzdeni, képtelen vagyok elviselni, hogy mindig megjön, és azt is, hogy körülöttem mindenki terhes lesz azonnal, ahogy tervezi.
2009. aug. 24. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
é azt tudom neked tanácsolni h soha ne add fel!hallottam már olyan sztorit h a nőnek azt mondta több doki is h soha ne lehet gyereke,a ő beletörődött,egy idő után már nem görcsölt rajta,és lám összejött nekik!ez a történet jusson mindíg eszedbe ha nagyon elkeserednél!semmi sem lehetetlen!csak ne görcsölj!próbálj meg kikapcsolódni,nem gondolni a témára!legyetek sokat együtt de ne gyerekcsinálás miatt,hanem élvezzétek a dolgot!és hidd el össze fog jönni!amúgy megkérdezhetem h mi a probléma?ha nem akarsz nem kell rá válaszolnod!sok sikert és sok-sok erőt kívánok a továbbiakban!kitartás!sikerülni fog!szia!
2009. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egyébként mi 15 hónapja próbálkozunk!kipróbáltam már mindent,de sikertelenül!most orvoshoz járok,ez lesz az első clostis hónapom!remélem sikerülni fog!én soha nem fogom feladni!volt már olyan amikor majdne feladtam,de aztán mégsem!és nem is fogom!előző voltam!
2009. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen együtt érzek veled, én is ugyanígy vsgyok ezzel!

Már mindenféle kivizsgáláson voltunk, fájdalmas, és megalázó procedúrák tömkelege!

És Igen!

Jól írtad. Ennek az időszaknak kellene a legszebbnek lenni, erre csak kinlódsz hónapról hónapra, nem látod a végét!

Tőlünk épp valamelyik nap kérdezték, miért nem megyünk el nyaralni? Miért? Mert gyűjtünk. Jött a kérdés: mire?

Gyerekre!

Egy vagyon a lombik, más luxuscikkekre gyűjt, meg utazásra, mi meg arra, hogy meglegyen az, ami másnak tök természetes! Ráadásul a körülöttem lévő kismamák iránt érzett irigység, és tehetetlen düh egyre jobban idegesít

.

nem tudok ezzel az érzéssel mit kezdeni!

Mindenki azt mondja: "ne görcsölj rá, ne gondolj mindig erre" Hát könnyű annak mondani, akinek első próbálkozásra összejött, sőt még olyan is van a környezetemben, aki nem örül, hogy terhes lett! Nekem panaszkodik, hogy nem akarja a gyereket! PONT NEKEM!!!!!!!

Úgyhogy nem vagy ezzel egyedül, hidd el! De azért kitartást, és fel a fejjel, bár tudom, hogy ezek csak üres szavak, mert már számomra is csak azok!

2009. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is próbálkozunk egy kis ideje, nem tudom mit próbáltatok már, de szerintem próbáld ki a Lenkei féle vitaminokat!A könyvében az van,hogy sokan szedték nem terhességre, és össze jött a baba.Én is elkezdtem szedni ebben a hónapban!

Amúgy én is tudok olyan nőt, aki teherbe esett annak ellenére, hogy a dokik 2 olyan betegséget megállapítottak,ami kizárja a terhességet.Mondták, hogy nem lehet gyereke, na most azóta 3 hónapos, egészséges!

Egy olyan nőről is hallottam, akit elkötöttek és mégis terhes lett, egészséges kislányt szült!

Szóval NE ADD FEL!!!!szerintem írhatom, hogy mi sem tesszük:)mármint akik még nézegetjük ezt az oldalt és próbálkozunk:D

2009. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mi az a lenkei féle vitamin?írnál erről bővebben?mi ez,és hol lehet beszerezni?mennyibe kerül?köszönöm ha tájékoztatsz!első és második voltam!
2009. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok. Nekem magas nagyon az FSH-m, ez a hormon jelzi a petefészek aktivitását. Nekem ez alapján nagyon nem aktív, korai klimaxot mutató értékek. Mindkét petefészkem működni látszik, teljesen szabályosan megjön, érik a tüsző, szépen megnő, meg is reped - de az FSH alapján valószínűleg üresen. Tehát előfordulhat, hogy egyszer véletlenül egy jó petesejt is van ott, csak mikor??? Köszi a vitamin-tanácsot is, szedek mindenfélét, járok akupunktúrára és még egy speciális kezelésre, de minden hónap végén ott állok, hogy hiába. Úgy érzem, nincs erőm folytatni, reménykedni, és havonta padlóra kerülni.
2009. aug. 24. 18:05
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


többféle komplex vitaminkészítmény van.közepeset ajánlanak kismamáknak, én alapot szedek.A könyvében nagyon durva dolgokat ír!Nagyon nagyon sokan gyógyultak meg, még rákból is a készítményektől, semmi hokusz-pokusz nincs benne, csak annyi hogy évekig kísérletezett és tette össze a vitaminokat úgy, hogy a leginkább hatékony legyen a felszívódás szempontjából,és hogy minden benne legyen, nyomelemek, vitaminok.Azt írja, hogy a mai étkezés egyáltalán nem biztosítja a vitaminszükségleteket, az a mennyiségű vitamin, amit bevisz az ember az étkezéssel arra elég, hogy megmaradjon, arra nem hogy teljesen egészséges legyen.érdemes elolvasni a könyvét is, nagyon nagyon sok sztorit ír le, ja és nagyon támadják a gyógyszergyártó cégek, mert leírja milyen korrupciók vannak e téren.

A legújabb könyvében írja, hogy sokan elkezdték szedni különböző bajokra, és mellette terhesek lettek.Amúgy nekem is teljesen elmúlt az allergiám mióta szedem(fél hónapja)

Egyedüli "hátránya" hogy elég drága...a honlapon ott vannak az árak, de ne rémisszen el, inkább olvasgass többet róla, mert akkor meglátod, hogy nagyon megéri az árát!!!

2009. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és természetesen ez sem "csodaszer" ami egy két nap után hat, hanem fel kell tölteni az ember vitamin raktárát!Anyukámnak például újra elkezdett színes haja nőni az ősz haja helyett, pedig már 20 éve őszül:)Ja és a nőgyógyászati problémáit is helyre rakta, ő már régebb óta szedi.
2009. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha neten rendeled meg akkor az alap 6700, a közepes 8460.

De szerintem menj be az egyik boltjukba(a weblapon megtalálod hol vannak)és kérdezd meg mit ajánlanak, ott felvilágosítanak mindennel kapcsolatban

2009. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megnéztem a honlapot hát tényleg vannak árak!de még gondolkodok rajta...hátha rendelek vmit!köszi az infót!
2009. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!