Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H1N1 kontra mikulásünnepség....

H1N1 kontra mikulásünnepség. Mentek közösségbe a vírus miatt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Megyünk. Vírus mindig volt, van és lesz. Most akkor üljünk a 4 fal között?
2009. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Boltba muszáj mennünk, meg ide-oda ügyintézni, mivel nem tudom kire hagyni.

De minden más esetben kerülöm a tömeget - ám ezt általánosságban a vírusok miatt teszem, nem csak a H1N1 miatt.

2009. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 hónapja beoltattam a gyerekeimet, így már nem kell félnünk, tehát MEGYÜNK! :D


Ha nem lennének beoltva, akkor természetesen nem vinném őket nagyobb tömegbe és bevallom nagyon félnék, mikor kapják el a vírust... Pont ezért oltattuk be magunkat és a gyerekeinket is!

2009. nov. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%
persze adolog túl van lihegve
2009. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%

A H1N1-pánik egy erős túllihegés, szerintem ha nem kap el egy gyerek pár nyavaját, sosem erősödik meg az immunrendszere. (Én a sajátjaimat engedem mindenfelé, sosincs bajuk.)

Minden évben van influenza-járvány, csak ezt most megnevezte és felkapta a média, és valószínűsítem, hogy a gyógyszergyártóknak is jól jött ez a kis reklámfogás, amit már hónapok óta játszanak velünk.

2009. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
70%
Szerintem nem kell parázni, ez is ugyanolyan vírus mint a többi csak a média fújja fel...Ha erős a szervezeted szerintem úgy se kapod el...
2009. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez az új típusú influenza jó megoldáa a munkaerőproblémák ellen. Az a sok tudatlan aki azt vallja hogy lepattan róla a vírus, az meg is érdemli hogy az esti híradóban felolvassák a nevét miszerint érthetetlen miért halt meg, pedig nem is akart ...

De ha nem is ezzel a kockázattal számol, ott a másik: ha megfertőzi a családom pusztán azért mert hogy az oltás nem ingyen van, meg higany meg omnivest és egyebek, akkor már valóban nem kell kórházi kezelésre költenie: mert kitekert nyakkal már nem gondol ilyesmire.

2009. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem megyek velük közösségbe, ha nem muszáj. A gyerekek anyósnál maradnak és mi megyünk bevásárolni stb. Nem oltattam a gyerekeimet sem, mert nem vagyunk kisérleti nyulak. Mert csak 40 gyereken tesztelték a vakcinát, amit Svájcban BETILTOTTAK!!!!!! De a magyaroknak jó lesz....Olcsó húsnak híg a leve.....Lehet lepontozni...
2009. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha a boltba lemegyek, ha elmegyek dolgozni, ha közlekedek stb, akkor miért épp egy közösségi alkalomról maradnék le. Értelmetlen.


Mint ahogy a magyar oltóanyagnak a lefikázása is az. Az igen tisztelt utolsó válszoló mondott valamit, de minek...

A WHO által közölt hír had nyugtasson meg minden parázó embert: Eu-s viszonylatban a magyar vakcina a legmegbízhatóbb, top1-es. Ez nem pártpolitika, se jobbról, se balról...


Mindenesetre valakinek/valakiknek nagyon érdeke, hogy a lakosság ne oltassa be magát...

2009. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!