Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van abban valami,...

Szerintetek van abban valami, hogy ejjel az anyatejes babak gyakrabban, tobbszor kelnek fol, mint tapszeres tarsaik?

Figyelt kérdés
Altalanossagban kerdezem, en ezt tapasztaltam, de erdekelne, mahol is igy van-e.
2013. dec. 25. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tapasztalom. Az első baba tápszeres volt, 6 hetes kora óta alszik este 8-tól reggel 8-ig. A lányom most 13 hónapos, anyatejes. Éjjel 1-2-szer kel még. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, mindenesetre ez az én tapasztalatom is. De számomra egy élmény a szoptatás, így nem jelent problémát. :)
2013. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mind a két gyermekem anyatejes volt.

A lányom első perctől átaludta az éjszakát, a fiam 6 hónapos, még most is meg kel 2x enni éjjel.

2013. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyemek anyatejesek voltak,aludtak rendesen. Ha ettek is azt felalomban es visszaauldtunk.

A baratnomnek 1-1 tapszeres es anyatejes volt, egyik se aludt rendesen ejjel.

2013. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy tapasztaltad? Ugyanannál a gyereknél, vagy két különbözőnél? Mert én ugyanannál tapasztaltam, hogy teljesen mindegy mit kap. Egy pár hétig szoptattam, utána tápszert kapott, azután mástól hoztunk tejet, majd megint tápszeres lett. Szinte percre pontosan ugyanakkor evett bármit kapott. Közel 1 éves korig evett éjszaka. Szerintem ez babafüggő és nem azon múlik, hogy mit eszik.
2013. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak ezt olvastam, de gondoltam, hogy nem ennyire egyszeru. Az elso babam cicifuggo volt es azt hittem, hogy a kenyelmi szopi miatt ebredt tobbszor is, amig anyatejes volt. A tesoja is anyatejes, de csak eszik es nem nagyon szeret cicizni, neha van, hogy nem is keri. De ejjel o is folebred tobbszor es cicin alszik vissza, sok mindent kiprobaltam mar, de ezenkivul csak a hosszas ringatas valik be. Es csak elgondolkoztam, hogyha nem lenne anyatejes, folebredne-e ejjel. Csak elmelet, sokaig szoptattam az elsot es ot is szeretnem legalabb masfel eves koraig.
2013. dec. 26. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Az éjszakai ébredés és az éjszakai evés szerintem két különböző dolog. Nekem már rég nem eszik a másfél éves lányom éjszaka, de attól még felébred többször. Egyébként tápszeres volt.
2013. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet korfuggo is. En 20 honaposan valasztottam el az elso babamat es azota mar nem ebred, neha max. egyszer.
2013. dec. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!