Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danone Actimel adható másfél...

Danone Actimel adható másfél éves, nem allergiás gyereknek? Tényleg étvágynövelő hatása van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki actimelt (de ez az én véleményem). Ha étvágynövelés miatt adnád, akkor inkább javaslom a béres cseppet.
2013. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt már kapja, sajnos nem válik be :(
2013. dec. 28. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem adnék neki
2013. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta kapja a Béres cseppet?
2013. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a béres nem csinál étvágyat, akkor az actimel tuti nem fog.

Nagyon gáz az étvágya? Ezt te gondolod így, vagy a doki is. Lehet jobb lenne tőle kérni okosabb tanácsot. Ne feledd, ami egyik babánál beválik, nem biztos, hogy tuti a másiknál.

Próbálkozhatsz multivitaminokkal (nekem azt mondták megnő tőle az étvágy, de nálunk ez nem jött be-hál istennek)

2013. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Béres cseppet 5 hete kapja c vitaminnal, most gondolkozok multivitaminon, az étvágyáról annyit, hogy szinte csak tejet iszik. Súlya rendben, a doki szerint meg teli hűtő mellett még nem halt éhen gyerek... de azért az sem feltétlenül normális, hogy egy másfél évesnek a napi kaja 1 l tej, meg pár falat kenyér :( Tiszta idegroncs vagyok már az egésztől :(
2013. dec. 28. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

De a szilárd ételt utasítja el? Elejétől kezdve, vagy csak mostanában? Nem lehet a fog a ludas?

Mi lenne, ha megpróbálnák köztes kajákat adni. Úgy értem sem darabos, sem híg. Pl. tejbegríz, főzelék.

Vagy valahogyan fel kellene kelteni az érdeklődését a kaja irányt. Játék az etetőszékben, színes kanalak, stb...

2013. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg az összetételét... Én nem adnám, az biztos. Amit a reklámban mondanak, az meg parasztvakítás.

Másfél évesen elvileg szinte mindent ehet, amit ti, de pépesíteni kell. Tegyél neki több levet hozzá, hogy hígabb legyen, és turmixold le rendesen.


Illetve figyelni kell, a kicsit nem nagyon szeretik a sós dolgokat, lehet, hogy a ti kajátok túl sós neki, ezért nem ízlik. Először vedd ki az ő adagját, utána sózd készre magatoknak.

2013. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bevált az actimel. Másfél éves a kisfiam, 15 hósan 7300 gr volt, akkor kezdtük el inni. Napi 2 - t megiszik, most pont 18 hós, és 9800 gr. Nagyon szereti, szívesen issza, jó étvágya lett, nem tudom sokan miért fújolnak.
2014. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

"Másfél évesen elvileg szinte mindent ehet, amit ti, de pépesíteni kell. Tegyél neki több levet hozzá, hogy hígabb legyen, és turmixold le rendesen."

Miért kellene egy 1,5 éves gyerek ételét turmixolni???

2014. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!