Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális egy 15 hósnál...

Meddig normális egy 15 hósnál az orrfolyás? Dokinál már voltunk,2. hete ömlik a váladék az orrából.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar meggyógyulni. Gyulladt volt (vagy most is,nem tudom,majd január 14-én kell magánba menni) a füle,a szeme,az orrmandulája. 12 napig szedett antibiotikumot.
2013. dec. 29. 07:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Az orra olyannyira el van dugulva,hogy éjszaka nem tud aludni,csak sírdogál,amitől még rosszabb a helyzet. Orrsprayt nyomom neki,de nem tudom már,mit tehetnék még..
2013. dec. 29. 07:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha magánorvoshoz jársz vele akkor fogadni fog holnap is vagy akár ma is. Hívd fel.

Nincs penészgomba a lakásban? Mert attól is folyhat, de ezt így látatlanban én nem tudom megmondani neked mi baja van.

2013. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sterimar Baby orrspray orrszívás utána Nasivin _Baby , Sinupret, Baby Luuf és Cebion c vitamin. Nálunk ez 1 hét alatt rendett tett antibiotikum nélkül. Párásítás hidegpárásítóval vagy Salvus víz a radiátorra.
2013. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orrszívást nem írtad...a legfontosabb!
2013. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem várnék 14.-ig, az még 2 hét. Vegyél gyógysapit a füle miatt és szívjad naponta annyiszor, ahányszor tudod. Esetleg infralámpázd 1 percig az arcát, bár ahhoz lehet még kicsi.
2013. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a babának Grapevitalt adok, plusz Emóciót a reggeli italába. A grapefruit gyilkolja a vírusokat, az Emóció meg támogatja a bélflórát.
2013. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Persze,azt nem írtam,hogy szívom az orrát ezerrel. Eddig ilyen vizes-áttetsző váladék jött ki neki,de 2 napja már sűrű,sárga,talán ez a javulás jele? Ez a gyógysapi mennyibe kerül?
2013. dec. 29. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:

5.vagyok.


5000 ft körül van, különféle méretben van, somi gyógysapka a neve, keress rá.


Az nem túl jó, hogy sárga, mert az baktérium fertőzés jele. Nem rendel holnap az orvosotok?

2013. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!