Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy van egy kis...

Normális, hogy van egy kis lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Kislányomnak 3 hónapos korától 15 és fél hónapos koráig fejtem az anyatejet. Az utóbbi másfél - 2 hónapban fokozatosan csökkentettem a mennyiséget és karácsonykor teljesen leálltam a fejéssel. Persze ha megnyomom a mellem még jön belőle a tej. Nem önzőség, hogy ezt nem adom oda már neki? Egyszer-kétszer eszembe jut, hogy egy picit (40-60 ml) fejek neki és azt oda adnám Neki. Egyébként már reggel és este junior gyerekitalt iszik.
2013. dec. 28. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem abszolút nem önzőség már lassan 1,5 éves,1 éves kor után felesleges már az anyatej.
2013. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiam egy éves koráig üvegből kapta az anyatejet, nekem addigra lett nagyon elegem a pumpálásból.

Egy percig nem volt emiatt lelkifurdalásom, mert két kicsi gyerek mellett így is nagy teljesítmény volt, az első két hónapban állandó mellgyulladásom volt, fél éves koráig próbálkoztunk a szopizással.

Nekem inkább amiatt volt lelkifurdalásom, hogy azt a rengeteg időt velük kellett volna töltenem, mint a mellszívóval, annak ellenére, hogy elektromos pumpám volt, napi 4-5 fejés+sterilizálás stb, az sok óra volt..

2013. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!