Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám kezdetektől nem "ájul"be...

Babám kezdetektől nem "ájul"be evés után. Nézelődik, nyekereg, nehezen büfizik. Elég a tej, nem kér többet, de fura, hogy nem alszik be. Ez normális?

Figyelt kérdés
Első babám minden kaja után elaludt,és furcsa ez nekem.Más is van így?Az igaz,hogy nehezen jön a büfi,de ha kijött végül,akkor sem alszik el.7hetes ma.Éjjel is ez van,teljesen felkel,1-1,5óra mire vissza tudom tenni az ágyba,van erre megoldás?már jó fáradt vagyok...

2013. dec. 30. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
igen normális nem minden baba egyforma. van ameliyk egyáltalán nem alszik egész nap. Barátnöm kisfia is ilyen. születésétöl napi 2-3 órát alszik napközben azt is akkor ha séta van otthon max egy órát alszik napközben.. nem volt nyügös csak elnézelödött. ök is aggodtak elóször miatta de az orvos megnyugtatta öket hogy vannak ilyen babák. Az éjszakát viszont végig alussza 4 hetes korától. Éjszaka is többet alszik mint az átlag babák, de nappal keveset alszik.
2013. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én első két babám is evés közben aludt el. A harmadik meg akkor evett, amikor felkelt, utána 1-2 órát játszott, és aztán aludt. "Fordítva" csinálta.
2013. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy sok "élénkítőt" (pl. kávét, csokit, kakaót) eszel-iszol...?

de vannak babák, akik amúgy is nehezebben bambulnak be evés után.

2013. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!