Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek ez ellen? Étkezése...

Mit tehetek ez ellen? Étkezések után szépen büfizik a kislányom (6 hós), de utána amikor átforog a hasára, sokszor kijön még a büfi, akár egy-két órával a kajálás után is.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes,te is csak közvetlenül kaja után "büfizel? Ugye,hogy nem.Ne aggódj feleslegesen:)
2009. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt produkálta.Nyomódik a pocija.Akkor maradoztak el ezek a büfik,amikor megtanult négykézláb menni.Nem tudsz ellene tenni semmit.Próbáltam azt,hogy nem tettem le kaja után,hanem meséltem neki,a kezemben volt.De ha fél óra múlva tettem le,akkor is kijött neki.
2009. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!