Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le 3 hónapos...

Hogy szoktassam le 3 hónapos babámat arról hogy ne csak babakocsiban ringatva tudjon elaludni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 15:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem hiszem hogy olyan kényelmes lenne a benti babakocsi számára mert nem lehet teljssen vízszintbe dönteni 5 cm meg van emelve gyárilag a kocsi támlája, elvileg újszülött kortól lehet használni.

A kinti kocsi nagyobb de minden nap pucolgathatom a kerekeit ha a szőnyegre akarom tolni.

2014. jan. 2. 12:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Esetleg hintát nem akarod megpróbálni? Adamo hinta hintázik is meg rugózik is. (aukciós oldalon házilag varrottat is lehet venni jóval olcsóbban, vagy ha van ügyes varrónő ismerős akkor ő is megtudja varrni nektek) A hintát meglököd közben tudsz néhány percig valamit csinálni, majd megint meglököd, esetleg valami kötelet erősítesz a hintára és annál fogva kicsit messzebbről is tudod hintáztatni. Ez persze nem végeleges megoldás, de legalább tudnál közben valamit csinálni. Esetleg olyan hintát ami elemes és hintáztatja a babát meg rázza a seggét. (pihenőszék)
2014. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ringatva? !!!Itt van az mikor elkapatja a szülő na gyereket. Mi a gyereket sose ringattuk és cumit se kapott soha.
2014. jan. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves Kérdező!

Én csak egyetlen egy hasznos dolgot tanácsolok neked.

HORDOZD!

Keresd meg a hordozóházat ha Budapesten laksz, ha nem, akkor pedig valakit aki hordozási tanácsadó, és az életed egy csapásra megváltozik!

Vegyél egy hordozókendőt, kösd fel magadra a babádat, akár a hátadra, akár a hasadra, vagy a csípődre, és nem kell a babakocsit órákon keresztül ringatnod, hanem ahogy te mozogsz, végzed a dolgod, úgy ringatódik.

Kérem a kedves hozzászólókat, hogy ne akadjanak ki!

Az őseink is hordozták babáikat, és az afrikai természeti népek ma is hordoznak, és az ott élő babák nem sírósak!

Amúgy pedig, ha felveszed a babádat, akkkor csak a szükségletét elégíted ki!

Miért várjátok azt egy babától, hogy ringatás nélkül elaludjon?

Hol volt az a csöppnyi gyermek 9 hónapon keresztül?

Nem talán az édesanya hasában, ahol folyamatosan ringott?

Mindig mozgásban volt, és most hogy megszületett, ti pedig lerakjátok a babát, elvész a biztonság.

Neki még ti azaz az anya a világ.

Nem kapatja el egyetlen egy anya sem a gyermekét aki felveszi ha sír, ha kielégíti a baba szükségleteit.

Tehát, csak a hordozást tudom neked ajánlani, mint 1000 százalékos megoldást!

Keresheted: a Beli-buba babahordozó iskolát, vagy ha a Google-be beírod:

hordozóház.

Készséggel állnak a segítségedre, van alvás szakértő orvos, orthopédus, és szoptatási tanácsadás is.

Ónodi Ági hordozóház: 30 847-62-26

Kérd a segítségét!

2014. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hidd el, mire megnő már nem fogja igényelni. Komolyra fordítva: miért baj, ha ringatják a babát. Régen ezt a funkciót a bölcsőben való ringatás tette lehetővé. Azért van a bölcsőnek íves alja, hogy ringatni lehessen. Nem kell ezt a kellemes dolgot megtagadni a babától. Ahogy nő, egyre kevésbé fogja igényelni. Kényeztesd a babádat amíg lehet, később úgysem lesz rá elég időd, lehetőséged. Én már nagymama vagyok, de boldogan gondolok vissza azokra az időkre, amikor olyan bensőségesen együtt voltam a gyerekeimmel. Mostmár kb 100 kg, 185 cm a fiam, és 37 éves. Már nem tőlem várja a ringatást. De nekem még valahol belül mindig a kisfiam marad, ha ezt nem is mutatom ki.
2014. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az utánam szóló nagymamának igaza van!

A te, és a többi anyának a babája csak kb. 3 évig a tiéd!

Utána elkerül az óvodába, iskolába, és az élete többi kb 80 évét, nélküled fogja eltölteni!

Miért akartok olyan hamar megszabadulni a babátoktól?

Élvezzétek, hogy anyák lehettek!

Nincs szebb dolog az anyaságnál!

Gyönyörködjetek az arcocskájában, simogassátok a kis kezét, szívjátok be az illatát, fektessétek a hasatokra, aludjatok vele együtt, érezzétek minden rezdülését!

Legyetek egyek!

Pontosan tudom, hogy nem tart sokáig ez a csodálatos időszak!

Ráadásul, az a baba, akit igazán szeretnek, stabil lábakon fog állni érzelmileg ha majd felnőtté válik!

Ha most leteszed, és nem babázod ki magad, majd bánni fogod, amikor már nem lesz rá lehetőséged!

2014. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!