Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, ha roppan az 1...

Az normális, ha roppan az 1 évesem gerince, ha felemelem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a gerince-e, de roppan a legtöbbször valami a hátán.
2014. jan. 1. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem értek hozzá, de úgy tudom, hogy a roppanás csak annyi, hogy a levegő buborékok szétpattannak a csigolyák között.

A homeopátiás könyvemben van olyan, hogy "ropogás az ízületekben" és erre lehet szedni pl. Rhus toxicodendron CH9-et, minden nap 3 globuluszt elszopogatni, de mivel én nem vagyok gyermekorvos, inkább vidd el homeopátiás gyermek orvoshoz. Ha szeretnéd, privátban írok ilyennek elérhetőségét!

2014. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ui.: most nézem, ha 1 éves, esetleg elvinném röntgenre. Nem lehet-e, hogy szüléskor vagy kisebb eséskor valamije elmozdult picit? vagy csontkovácshoz, aki nagyon profi (nem valami kontárhoz) és akkor gyengéden végig ropogtatja a babát, biztos élvezni fogja.
2014. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyermekorvos,-fontos.
2014. jan. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Hát tuti nem normális, és én a helyedben orvoshoz vinném!

Ha normális is: mondja ki az orvos, ne idegenek a fórumon!

2014. jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A csigolyák között nincs "levegő"!

Orvosnak mutasd meg!

2014. jan. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el orvoshoz!!

A kissebbik fiamnak is ilyen volt 3 hónaposan ès 5 hónaposan megmûtöttèk, mert a csigolyànàl valamilyen csont nem nõtt ki. 6 hetenként ellenõrzèsre kellett járni 1 èves koráig. Ma már egèszséges 13-àn lesz 2 éves.

2014. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy belekérdezek,de az én lányomnak a lába ropog..és a doki azt mondta,hogy nem ad beutalót,mert azt ő nézi-és rendben van-én sem tudom mit csináljak vele.háziorvos látta?
2014. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is elvitteem a gyerekorvoshoz, azt mondta, minden rendben, csak lazák az izületei, kinövi, vannak ilyen babák.

Azért kértem beutalót az ortopédiára is, biztos ami biztos.


Köszönöm, hogy írtatok.

2014. jan. 2. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Húgomnak is ropogott, pontosabban "kattogott" valami...

Azt mondták, normális.

Majd később meg kellett műteni, és kiderült, hogy sokkal jobb lett volna már korábban...

2014. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!