Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hónapos babánk velünk egy...

Hét hónapos babánk velünk egy ágyban alszik. Szerintetek ez egészsételen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 14:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Az,ha egy pár nem szeretkezik,nem amiatt van,mert velük alszik a gyerek...ez csak egy jó kifogás rá,ha kívánják egymást,hidd el,megoldják."


Ez addig igaz, amig ketten vannak (fösulis idöszak), illetve egy gyerek és az is kicsi. Ha netán több gyerek van, akkor már elég nehéz megoldani, mert napközben álllandóan valamelyik akar valamit, vagy már észreveszi, ha a szülök el alarnak tünni valamerre, és leginkább éjjel a hálószobában van lehetöség intimebb dolgokra. A fürdöszoba ugyan NÉHA érdekes válltozatosság, de a mosógépen, vagy a kád szélén azért elég kényelmetlen a sezx.

2014. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
Azért érdekelne, hogy a kérdező ezt az arrébb rakjuk dolgot hogy értette. Szerintetek?
2014. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek ha a kicsi a szüleivel alszik, az befolyásolja az intimitást? Ha elaludt, el lehet vonulni, izgalmas is, jó is...Nem értem, hogy miért vannak olyan nők, akik a kutyát kb előbb beengedik azt ágyba, mint a saját gyereküket. Velünk alszik a fiam, és tökéletes a nemi életünk a párommal, és a kapcsolatunk intim és romantikus. Ha nem tudtok összebújni, mert van egy kisgyereketek, aki ott alszik, az már régen rossz. Lehet lepontozni...kb. lesz4rom...
2014. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem alszik velünk a kutya sem. :-) Nekünk nagyon jó így, ahogyan kialakítottuk. Mikor kislányom csecsemő volt és felkelt éjszaka rögtön hoztuk magunk közé, megvigasztaltam, de ha elaludt visszatettem a kis ágyikójába. Napközben más volt a helyzet, akkor összebújtunk és úgy aludtunk. Most már 2 és fél éves és imádja az ágyikóját. Már nem a rácsos ágya van. Délután és este is örömmel mászik az ágyba és húzza magához az alvótársát. Ez nem szívtelenség, ez így normális szerintem. Este úgy forog, mocorog ahogyan akar. Reggel gyakran fejjel más irányban ébred, keresztben. Szép kis intimitás, már ne haragudj: baba elalszik, akkor felkelni és usgyi kiosonni másik helységbe. A hitvesi ágy fogalom mit takar?
2014. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%

Lehet hogy lepontozás lesz a vége, de: nem egészséges ha a gyerek apa és anya között alszik minden éjjel szerintem.

Három hónapos babánk van, este etetés után kicsit magunk mellé veszem, elalszik és teszem be a saját ágyába.

Megint más ha rosszat álmodik, beteg...kell, hogy legyen kivételes alkalom.

Nem tartom egészségesnek, mert igen élek házas életet a férjemmel és eszem ágában sincs például abba az ágyneműbe befektetni a gyereket és védő fóliát sem fogok magunk alá tenni.

És igen és amúgy sem alszom mélyen hiszen ugrok minden kis nyöszörgésre, de a férjem egyáltalán nem alszik kényelmesen ha ott van közöttünk mert fél, hogy ráfekszik, a takarónk alá kerül stb.

Egyébként meg felesleges a kérdés, mert ha itt mindenki azt válaszolná hogy egészségtelen de Nektek úgy jó hogy közöttetek van, akkor ez innentől kezdve is így lenne.

2014. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés volt már, mindig vita lett belőle, mert egyik fél sem tudja meggyőzni a másikat.

Szerintem nem egészségtelen mindaddig, amíg az egész családnak jó így. De az viszont már szerintem is gáz, hogy ott van az ágyban veletek a baba, amikor együtt vagytok.

Az én kisfiam fél éves koráig aludt velünk egy oldalkocsis kiságyban, de sokszor átkerült a mi ágyunkba, mert csak akkor volt hajlandó elaludni, ha mindketten hozzábújtunk. Ha együtt akartunk lenni, akkor megvártuk, amíg mélyen alszik, visszacsempésztük az oldalkocsis kiságyba, és kiságyastól szépen óvatosan kigurítottuk a hálószoba elé :)

Amúgy ez a higiénia dolog már egy másik kérdésnél is előjött, ott sem igazán értettem. Nem mindenki csinálja úgy, hogy az ágynemű úszik a különféle testnedvekben. Ha meg mégis előfordul valami "baleset", akkor alap az ágynemű csere függetlenül attól, hogy ott alszik-e a baba vagy nem.

Fél éves kora után már legtöbbször a saját szobájában aludt. Most 2 éves, mostanában ismét gyakran előfordul, hogy velünk akar aludni. Ha erre van igénye, engedünk neki, mert ez nem mindennapos, és nem az egész éjszakát tölti ott, így ezzel egyikünknek sincs problémája.

2014. jan. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!