Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be vált valakinek ez a pelenka?

Be vált valakinek ez a pelenka?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen az anyaga nedvszívóképessége?



2014. jan. 2. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem. Silany "minoseg". A nedvszivokepessege egyenlo a nullaval,minden kifolyik. Anyaga mar-mar tul muanyagos.

Mi a sporolas szempontjabol akartunk valtani erre de a masodik hasznalat utan egybol a kukaba landolt az egesz csomag.

Most mar 5 eves a kislanyom,es nyilvan nem hazsnal mar pelenkat,de a tesonak is csak Pampers-t fogok venni!

38hkm

2014. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat nekünk bevalt.

4honapos mult a fiam, és kb 1honapos koratol ezt hasznaljuk! Ajandekba kaptunk egy csomaggal, azelott liberot hasznaltunk. De nagyon megtetszett, arban is jo volt, és nalunk minosegben is. sosem folyt ki, a fiamnak sose volt kipirosodva tole a feneke, sem a kukaca, erezni lehet benne a folyadekot hogy megtartja :) De minden baba mas, mindenkinek mas valik be :)

2014. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
mi pampers premiumrol es liberorol valtottunk erre, nagyon szeretem! a 4 honapos kislanyunknak a 3-ast, a 20 honapos fiunknak az 5-os up and go-t hasznaljuj, mindkettovel nagyon elegedett vagyok, pedig tenyleg premium kategoriarol valtottunk erre!
2014. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8,5 hónapos a kislányom és kb 10kg szeretném kipróbálni és azért kérdezem. mi jelenleg a bella hapy használjuk lehet hozzá viszonyítani hogy milyen? tescos is gumis mindenhol?
2014. jan. 2. 14:38
 5/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en a bella happyt is nagyon szerettem, mindenhol gumis ez is, osszessegeben azt kell mondjam jobb mint a bella happy
2014. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!