Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fa vagy a hálós járókát...

A fa vagy a hálós járókát ajánljátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen fa.

A hálós balesetveszélyes és egészségtelen (mozgásfejlődésnek és a látásnak)

2014. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem hálós volt, méghozzá picire csukható utazójáróka. Tényleges járóka funkcióját nem nagyon használtuk ki, mert a gyerekeim nem azok a fajták, akik könnyen viselnék, netán élveznék az effajta korlátokat, de amikor anyósomékhoz utaztunk, akkor ott sokáig abban aludtak. Szerettük, praktikus, bármikor összecsukható, vihető, és egy szivaccsal a belsejében altatásra is kitűnő, így nyaralásra is praktikus, és tágas (100*100-as). Még meg is van, csak még eladásra vár.
2014. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a fa járókát.
2014. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
fa
2014. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk hálós volt, semmi negatívat nem tudok róla írni. Kis helyünk volt, csak hálósat találtunk elfogadható áron.
2014. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen funkciót fog betölteni. Ha utazáskor használnátok a baba altatására, akkor a hálós utazóágy megteszi. Egyébként én is a fát javaslom. Nem tudom pl a hálósnak állítható-e a magassága. Vagy a tisztítása is sokkal egyszerűbb a fának. Arról nem is beszélve, hogy amikor a baba felállni tanul, akkor a fa rács nagy segítség.
2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fa.
2014. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a hálós nem kedvez a mozgásfejlődésnek és a látásnak. A fa a legjobb, abból is az emelhető betétes és kerekes. Ha bírjátok anyagilag, akkor összecsukható. Ja, nekünk 120*120-as van, Anyukáméknál 100*100-as.
2014. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha otthonra kell és van elég hely, akkor fa. Ha utazáshoz, akkor utazóágy. Ahhoz is van magasságemelő:

[link]

2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!