Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig nem ciki babakocsiban...

Meddig nem ciki babakocsiban vinni a babát?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hós kisfiam,és hála istennek nagyon jól elvan a babkocsiban,de nem tudom meddig normális hogy babakocsiban viszem a drágámat!!Graco vivonk van ,ezt meddig lehet mint gondoltok használni?kinek van ilyene?

Üdv Nikol és köszike előre is a választ mindenkinek


2009. nov. 28. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ameddig mindkettőtöknek kényelmes, addig babakocsizatok!

Az én kislányom 18 hónapos és ő is nagyon szeret benne lenni, nekem is kényelmes, hogy tolom, de nem tudom mi lesz áprilistól, amikor megszületik a kistesó.

Üdv egy 18 hónapos anyuka aki 19 hetes kismama is.

2009. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és nagyon gratulálok a babátokhoz!!

Én is nagyon szeretnék még egy babát de sajna a párom nem akar!!

Nagyon el vagyok keseredve!!!

üdv Nikol

2009. nov. 28. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiúkat kb 2 éves korukig vittem,de a lányaim ikrek,őket 3 éves korukig babakocsiztattam,mert ikrekkel másképp nem nagyon lehet haladni,bevásárolni,egyebek.:))Egyébként sztem attól függ hova kell menni,milyen hosszú útra,mit kell intézni,egyedül vagy-e...mert annak nem sok értelme van,h pl te intézed a bevásárlást,cipeled a sok szatyrot,és közben egy szanaszét rohangáló babát is felügyelsz.
2009. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapos? Ne hülyéskedj! :-) Az én lányom már majdnem 3 éves volt, mikor befejeztük a babakocsizást. Ráadásul elég nagy növésű, ezért akár 4-nek is nézhették, de nem érdekelt különösebben. Sokat jártunk sétálni is, de ha a hivatalos ügyeket intéztük a városközpontban, vagy abevásárlást, akkor babakocsival mentünk, mert nem bítram volna két szatyor cuccal még rohangálni utána, hogy át ne menjen a kocsik előtt, vagy ha elfárad, nem bírtam volna felvenni és hazacipelni.

Szerintem egyáltalán nem ciki. Használjátok, amíg szükségét érzitek!

2009. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!!

Oké megnyugtattatok ,igen kb én is 3 éves koráig szeretném vinni !!

2009. nov. 29. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Oké ez most nem igazán minősül válasznak de,

hogy a fenébe tudtok ennyit szülni?

De tényleg minden elismerésem mert ahogy hallom nem egy kellemes érzés.

2010. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lányom 1 hét múlva lesz3 és a babakocsiban ül. utolsó, ha az1~2re sokat mondasz akkor a volt szomszédom 11gyereke mennyi?la es nem kisebbségi. rendes magyar család
2013. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!