Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát ciki mózeskosa...

5 hónapos babát ciki mózeskosaras babakocsiban tolni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki? ha neked ugy kényelmes akkor ugy viszed és kész, de valoban jobb lenne simán a kocsiba tenni, hogy nagyobb legyen a mozgástere., már ha arra gondoltál, hogy a mozeskosárrészében tolod.
2008. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban tolom igen, most gondolkodtam rajta, hogy én vagyoktalán az egyetlen:)
2008. júl. 4. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már ketten vagyunk:) Az én babóm 6,5 hónapos, és most már röhejesen néz ki a mózesben, mert kilóg keze, lába, úgyhogy átteszem a rendes kocsis részébe. Nem hiszem, hogy bárki kinevetne, bár ki tudja!?
2008. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nevetséges, de eléggé felelőtlenség. Szegény babáknak semmi helye nincs a rendes mozgásra, tehát szerintem rakjátok át a fekvőrészbe. Az én kisbabám sosem volt mózesben és még csak 9 hetes, de már most úgy rúgdos és kapálózik, hogy tutira nem tudnám korlátozni.
2008. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha elfér benne és jobban szeret tologatás közben aludni, akkor semmi ciki nincs benne. Mondjuk az én fiam nem az anyugodt fajta, öt hónaposan már úgy toltam, hogy nem is teljesen feküdt, hanem kicsit ült is. Most nyolc hónapos és már a sportkocsiban tolom teljesen felültetve mert imád nézelődni.

Üdv

Polly

2008. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Szia!Nem ciki ha a baba tűri, és elfér benne.Az én fiam még tök jól elférne, nemsokára 7 hónapos, de már vagy két hónapja nem tűri a dolgot.
2008. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az én kislányom is röhejesen néz ki, átteszem a másik részét. valahogy most esett le..

Köszi a válaszokat!

2008. júl. 5. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!