Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon ciki a 2,5 éves fiamat...

Nagyon ciki a 2,5 éves fiamat babakocsiban tologatni?

Figyelt kérdés
Néha, ha tudom nincs sok időnk de vásárolni kell, akkor beleültetem a kocsiba, gyorsan elmegyünk a boltba és irány haza. Kb. fél óra alatt megvan ez az út. Ha gyalog mennénk mindketten, másfél órát is kitenne. Eddig nem zavart, de a múlt héten olyan furán néztek rám az utcán olyan anyukák akik hasonló korú gyerekükkel csak úgy sétálgattak. Persze nem ez a napi levegőzésünk és szinte minden nap lemegyünk sétálni, motorozni, meg a háznál is játszunk az udvaron. Van azért más is így?
2011. febr. 24. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így csinálni. Az én lányom is 2,5 éves. Minden délelőtt főzök, van, hogy nincs itthon autó, így mivel sietek, hogy mire a tesók megjönnek, kész legyen az ebéd, így babakocsizunk.. Ne foglalkozz másokkal,nem tudhatják, hogy ti nem csupán eü. sétát csináltok, hanem vásároltok!
2011. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, aki főz, az tudja csak igazán hogy boltba kell járni, és ha bizony hiányzik valami kénytelen vagyok a gyereket is vinni, nincs időm nézelődni. Segítségünk sajnos nincs, a nagyszülők messze laknak, férjem sokáig dolgozik. Enni pedig kell.
2011. febr. 24. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam babakocsizni, én 30 hetes terhes vagyok, és nem vagyok hajlandó még őt is cipelni, Így marad a babakocsizás. Engem nem izgat, ki mit mond.
2011. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Semmi rossz nincs ebben, de miért nem biciklis gyerekülésbe teszed??
2011. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is szoktam,bár ő még csak 2 éves,de ha sietni kell valahová,még kocsiba tolom.el van benne,de szívesen sétál is.én még másfél évesen megkaptam itt hogy ilyen nagy gyerek sétáljon csak minek neki a kocsi,én meg mondtam,hogy ígérem 18 évesen már tologatom őt,de most had még egy kicsit.többet nem kaptam megjegyzést.a biciklizést nagyon hidegnek tartom még.-8 volt ma is nálunk,le fagytam volna a bringáról meg ő is.de amint jó idő lesz végleg elteszem a kocsit,igy is van,hogy 3 hétig nem is használjuk.
2011. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ez sürgősségi eset, és amúgy sétáltok, nem gond. Te tudod, mi hogy miért van, tojj a többi fejére...
2011. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is furcsa, mint ahogy pelenkában látni egy csupasz 3+ évest.

Mi akkor hagytuk el teljesen (ki is dobtuk), mikor 2 éves lett.

Mindemellett, ha neked így kényelmes, praktikus, akkor ne érdekeljen más:)

2011. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat és a támogatásokat. Igen, a biciklizéshez az időt még én is hidegnek tartom, de ha jön a jó idő azonnal előkapjuk!
2011. febr. 25. 10:07
 9/12 anonim ***** válasza:
pont tojd le. én is ezt teszem, bár a kislányom még csak 26 hónapos. de nálunk is úgy vaan, hogy minden nap főzök, nem mehetünk gyalog az egyébként 5 percre lévő boltba, mert kb. másfél óra lenne megjárni. ha van kedve kismotorral jön, ha nincs, akkor babakocsi. ennyi. amúgy én most biciklizni se fogok tudni, pedig tavaly tavasz óta sokat játunk úgy, mert terhes vagyok. szóval, ha elindulunk gyalog, és kitalálja, hogy nem akar jönni, még cipelni se tudom, amúgy is nehéz lenne, a majdnem 13 kilójával, így terhesen meg ki van zárva. az mindenesetre fix, hogy szeptemberig lesz neki babakocsi, utána jön a kistesó, onnantól ő vagy kismotorral jön, vagy gyalog, vagy testvérfellépő. onnantól nem lesz babakocsi, de akkor már majdnem 3 éves lesz. szóval engem nem érdekel, ki mit gondol, mindnki törődjön a maga dolgával, sztem azért ez nem extrém.
2011. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És senkit nem pontozok, nem azért teszem fel a kérdést hogy pontozzak. Az én fiam 16 kg és ha egyszer a fejébe veszi hogy inkább nem jön vagy más irányba megy akkor ne tudd meg mit tud rendezni,ha felveszem annyira forgolódik a kezemben hogy képtelenség tartani. Örülj neki, hogy veletek ez nem történik meg.
2011. febr. 28. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!