Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a tesco-ban kapható loves...

Jó a tesco-ban kapható loves baby pelenka? Melyik pelenkához hasonlít leginkább?

Figyelt kérdés
Most akciós a tesco-s pelenka. Még nem próbáltuk, és nem tudom, hogy jó lenne-e belőle a junior méret (5-ös). Lányom 11,5 kg, combos, pocakos. Liberoból már a 6-os méret kell rá.

2014. jan. 3. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Első lányommal 2,5 évig a Pampers-t használtam. Persze próbáltam más fajtákat is, de egyik sem győzött meg, csak a Pampers. Most a 2. kislányom majdnem 5 hónapos. Vele is a Pampers vált be. Viszont kaptunk távoli rokonoktól ezt a Tesco loves baby-t, mikor jöttek megnézni a babát. Hát nagyon meglepődtem, mert teljesen jó pelenka. Gumírozott, vékony, és sokat bír. Vetekszik a Pampers-szel. Ezek után mikor láttam a Tesco-s újságban a loves baby kupont, bizony én is kivágtam, és beletettem a pénztárcámba, hogy majd veszek olyat.

Szerintem olyan, mint a Pampers, és sokkal jobb, mint a Libero vagy a Dm-s.

2014. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lányomnál vettünk mi is, teljesen jó volt a Tesco saját márkás.

De a mostani (ami nem rég változott) nem tudom milyen. Majd kipróbálom a kis tesón, ha megszületik,

2014. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az is érdekelne, hogy a tesco-s 5-ös méret jó lenne-e a lányomra, mert ha jól láttam ebből a fajtából (ami most akciós) nincs 6-os méret. Vagy van belőle nagyobb is?? Segítsetek, mert ma vennem kell pelust, csak nem tudom, hogy ezt vegyek-e? Ha igen, akkor több csomaggal merjek-e beraktározni?
2014. jan. 3. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Van belőle 6-os méret, de Én egyenlőre 1 csomaggal vennék, hátha nem válik be. Gondolom azért nem laktok a világ végén, szóval eljutsz még tesco-ba ha beválik :)
2014. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Ment a zöld kéz! Végül nem vettem, mert 6-os nem volt belőle, (csak a super fit fajtának van, ez meg ultra dry néven fut). Inkább maradtam a Liberonál, ebből a 6-os méret a tökéletes neki.
2014. jan. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!