Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a zöld és a...

Mi a különbség a zöld és a narancssárga pampers pelenka között?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb minőség?

2014. jan. 2. 13:56
 1/7 anonim válasza:
A zöld sokkal jobb,mert jobban magába szívja a nedvességet,én is olyat használok.
2014. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A zöld jobb minőségű, gumis a dereka, a narancsnak nem, bár ennek ellenére és 100 %-os meg vagyok elégedve azzal is, ellenben a többséggel. Nálunk soha sem történt baleset, az áráról már nem is beszélve.
2014. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ára és a minősége
2014. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A zöld a jobb minőségű, gumis a dereka, és ez a jobb csak szerintem, mert én narancssárgát használok egy rengeteget pisilő 10 hónapossal, és soha, semmi bajom nem volt vele, mászásnál (ha csak pelus van rajta) nem csúszkál el, Combnál nem erszt, nekem nagyon bevált, egyértelmű, hogy ezt használom, hiszen fele annyiba kerül, mint a zöld.
2014. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg tudna valaki képet linkelni a sárga pampers pelenkáról. Nem láttam még nem gumis derekú pelenkát.
2014. jan. 2. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint egy kék, nyak a zárórész nem nyúlik...(meg más a minta)
2014. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gódor Róbert válasza:
hány kilóig lehet a 3as sárga pampers-t hordani?tudom 4-9kg van ráírva de nekünk kb.6,5kg kicsit már szűknek tűnik
2014. jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!