Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni káposztás tésztát...

Lehet adni káposztás tésztát egy 11 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én adtam neki, ebben a korban már. Volt foga, simán elrágta a puha tésztát. A káposzta sem fújta fel, én talán ettől tartottam leginkább. Mi borsosan esszük, ő persze borsot nem kapott rá. Jól lakott, örült, semmi baja nem volt.
2014. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Persze, simán.

Ha a tésztával (glutén) nincs gond, akkor már variálható is ebédre. Krumplis, túrós, sajtos, káposztás...

2014. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

persze bors szinte semmi nem volt rajta, két-három csipetet adtam kapott csak, és nagyon ízlett neki, de nem mertem többet adni.


Az nem baj ha nem durum tésztából van? Valahol azt olvastam, hogy ilyenkor csak azt lehet még adni. Vagy ez nem igaz?


Köszönet a válaszokért!

2014. jan. 4. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem baj, ha nem durum tésztát kapott. Ahogy a 2. írta, ha a gluténnel nincs baj, akkor miért ne egye.


Én ebben a korban, már eléggé hagytam kóstolgatni a házi kaját, szerencsém is volt, mert kíváncsi és semmire sem allergiás. Most kimondottan jó evő, odavannak érte a bölcsiben.

2014. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, már eheti.
2014. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11 hónaposan szerintem már szinte mindent ehet, de szerintem káposztából először csak keveset próbáljatok. Az én 1 évesem karácsonykor evett egy fél töltelék töltött káposztát, és egész éjjel nem aludt.
2014. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!