Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik éjszakáznak csecsemőjük...

Akik éjszakáznak csecsemőjük mellett hosszabb ideje, reggel korábban tudnak felkelni gyermeküknél?

Figyelt kérdés

A házimunka megkívánná, hogy korán keljek/keljünk, de a sorozatos éjszakázás miatt reggel nem bírunk korán kelni, így sokszor a gyerek kelt minket. :(

Így viszont szaladnak a teendők délelőtt, alig tudjuk magunkat utolérni.

Jár valaki hasonló cipőben?

Remélem hamarosan kinőjjük már ezt az állapotot, mert amióta megszületett, kb. 10 éjszakát, ha rendesen aludtuk....8 hós :(



2014. jan. 7. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnék sem kelnék korábban! De egy 8 hónapos baba mellett azért sosem voltam elúszva a teendőkkel, viszont most, 15 hónapos, egész nap csak szalad ide-oda, tényleg egy percre sincs nyugtom, csak ha alszik, vagy az apja itthon van. Nem lehet mellette főzni, takarítani, de azért egy mosást be tudok rakni, nagy nehezen ki is tudok teregetni, együtt megyünk boltba, de ennyi. A többit vagy akkor csinálom meg ha alszik, vagy halasztom egy hétig. :)
2014. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Négykézláb körbekússza a lakást, szóval mi sem unatkozunk, most kapaszkodik állásba...a veszélyérzete nulla :)

Nappal 2x 40 percet alszik....fogzik, nem vagyunk elkényeztetve.

2014. jan. 7. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:

erre van egy jó mondás-


nem tudom ,hogy van pontosan-de az a lényeg,h a jó anyukának -"úszik a konyhája,halomban áll a mosás-de boldogak a gyerekei.biztos össze lehet hangolni-de most pici babánál ne ezzel foglalkozz.én is inkább leülök a nagyhoz legózni,mig a pici alszik.ők a legfontosabbak.majd később belerázódtok

2014. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt en is megkapom :-) majd ha 15 hònapos lesz.. köszi az en lànyom 10 hònapos..jàr nem totyog, stabilan jàr..irto gyors...most pl annyi ideig bagytam a konyhaszekrènynèl amig a vizsgaimat felvettem..eredmeny 1 kg buzadara a foldon olajjal meglocsolva(nem tudom h csavarta le a kupakot) ejjel 1-2x tuti kel mèg..mi felkelünk hamarabb de nem hazimunka miatt hanem h egyutt legyunk mielott elindul a ferjem..

most alszik majd 20 percet kb addig összepakplok mint a forgoszl utana fozok ha marad meg ido...ha nem akkor este...szerdatol meg anyu jon hogy tudjak szombatra tanulni...nehez de ha nevet minden jo nem? :-) :-)

2014. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 éves a nagy,1 éves a kicsi aki van hogy 5-6x ébred éjjel...

A reggelek úgy néznek ki,hogy a nagy felkelt 7-8 között(ekkor általában a kicsi is kel,de ő még elvan mellettem az ágyban),bekapcsolok neki mesét és fél órát még tuti ágyban vagyok,bóbiskolok még olyan pozícióba,amilyenbe kényelmes,mert egész éjjel nem alszom kényelmesen....utána kezdődhet a nap...a házimunka??rendszerint úszik,főzni mindig főzök,de egyenlőre nem tudok mit csinálni a kicsivel,leszokóban vagyunk a ciciről,utána talán könnyebb lesz.

2014. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amikor még az én kicsim is kelt éjszaka 8-10x is akkor olyan taccson voltam,hogy egyszerűen ha kötelező lett volna sem bírtam volna hamarabb felkelni!Örültem,ha alszik ős én is!

Házimunka???Már rég nem idegesítem magam azon,hogy mi van kész és mi nincs!Ez egy ilyen időszak!Túl kell élni!Tiszta ruhánk legyen meg enni tudjunk a többi meg majd meg lesz valahogy!

2014. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!