Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hízik kisfiam?

Mitől hízik kisfiam?

Figyelt kérdés

kisfiam 24 hónapos 17.5 kg,erős testalkatú,

folyton azt mondják túlsúlyos..

ezt aláírom,de nem michlein baba.nagyon formás és a pláne az egészbe,hogy nem eszik sokat

reggel kakaó 200 ml

10 órai gyümi

délben fött kaja

uzsi gyümi

vacsi vajas kifli,felvágott,,ebből is csak felet eszik

lefekvéshez 150 ml tej.

szedünk cetrizil hexalt,valamint singul airt.

esetleg ezektől lehet?


2014. jan. 7. 18:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

52 cm-rel és 3680 gr-mal született.

én magas vékony vagyok,apukája úgy szintén,

az én szüleim magasak és erős testalkatúak.

2014. jan. 7. 20:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Összehasonlítàsképpen: az én fiam 6 éves és épphogy 18 kiló. Nem vékony, pont jó. Esetleg kakaó helyett ihatna sima tejet.
2014. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 évesen, 16,5 kg és 94 cm volt, de egyáltalán nem kövér. Most 3,5 éves 103 cm és 18 kg. Ennek ellenére még most is van aki azt mondja rá, hogy kövér. MIndenből csak csipeget, kérdeztem a múltkor a dokitól, hogy nem állhat-e valami emögött, hogy ennyire nem eszik. Erre rá nézett és mosolygott, hogy nem úgy néz ki, mint aki éhezik. Na ennyit erről, magam sem tudom mitől hízik, nem nassol.
2014. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ!

megpróbálok valamit okoskodni az étrendjén!:)

2014. jan. 8. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!