Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Noel és a Norina...

Vélemények a Noel és a Norina nevekről?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Tömegnév, és? :D Attila, Sándor, János. Mária, Ilona, Katalin. Na bumm, akik ezzel a névvel élnek, azok dugják homokba a fejüket? :D

Jesus.


Nekem a Noel különösen tetszik, a Norina felnőttnek kissé érdekes számomra. :)

2014. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik mindkettő. Testvérpárnak is eltudom képzelni ezt a 2 nevet. :)


Most nem azért de a fiam is Noel. Sajnos, amikor született nem voltunk annyire képben vele, mennyire gyakori név lett. :( De már a kórházban is volt egy másik Noel rajtunk kívül..

2014. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyik sem. Felénk minden 3. kisfiú Noel lett az utóbbi 1-2 évben...
2014. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a Noel név, de egyszer egy amerikai filben egy kislányt hívtak úgy, ezért elvetettem ezt a nevet. Meg felénk eléggé felkapott név. A Norina is tetszik.
2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A Noel szép név, csak ahogy már írták többen is, az utóbbi időben tucattá vált. Mondjuk ha én akarnám ezt a nevet adni a fiamnak, nem érdekelne hogy hány van belőle :) A Norina egyáltalán nem tetszik, én is inkább a Nórára szavazok.
2014. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A Noelről mindig a nokededli jut az eszembe, szóval nem. De a Norina nagyon tetszik.
2018. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Szörnyű mindkettő.

A Noel nyálas, a Norina erőltetett, suta, idióta hangzású. Mintha valaki nem tudná a Dorinát kiejteni.

2020. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!