Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok a hozzátáplálás...

Mit adtatok a hozzátáplálás kezdésekor a babátoknak? Mi volt az első 3 kaja? Nyersen reszelve, vagy párolva? Hány napig adtátok kizárólag, mielőtt újat kóstoltattatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Reszelt almát evett először a babám 5,5 hósan. Én nem nagyon szórakoztam kóstoltatással, annyit adtam neki, amennyit kért. No, ez nem volt több 3-4 kanálnál, mert szopni akart. Utána barackot kapott, majd körtét, banánt, sütőtököt.

Én csak a tejes dolgokat kóstoltattam, a joghurtot és a túrót, meg a paradicsomot, mert ezekre jobban lehet allergiás a baba.

2009. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Almalével és baracklével kezdtünk, azt könnyen ihatta üvegből, hogy szokja az ízt. Aztán almát reszelve, barackot pépesítve, utána jött a banán, sárgabarack, körte, szilva, sütőtök. Amit lehet nyersen adok, gyümiket, a többit inkább minimális vízben párolva.

Én se nagyon kóstoltattam...amennyi jól esett neki...egy-két napig, aztán így tovább :)

2009. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alma, körte, banán barack, nem igazán kóstolgatott, hanem ette mint a gép.

6 hónapos volt.

2009. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém is ette mint a gép. répa, sütőtök, körte, ez volt az első 3. amúgy most már 8 hónapos, mai napig imád enni.-
2009. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!