Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátok éjszaka hol...

Újszülött babátok éjszaka hol alszik?

Figyelt kérdés
Egy kombi kiságyat néztünk ki, de az a baba szobájában lenne. Viszont egészen picike korától külön aludjon? És ha nem, akkor érdemes erre a pár hétre még egy felnőtt ágy mellé tehető kiságyat is venni?
2009. nov. 30. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
ha megoldható külön aludjon és te vagy ti költözzetek inkább hozzá és ha úgy látod jónak te visszamész a te helyedre ő meg nem lesz zargatva saját helyén marad mindig nálunk is van egy kanapé a kislányom szobájában amit ki lehet húzni,apával ott voltunk 6 hetes koráig aztán visszamentünk a szobánkba és nyitott ajtónál alszunk a kanapé ott van de azóta sem kellett arra hogy nála aludjak,8 hós
2009. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
mi a szobánka tettük a kiságyat, kb egy méterre van az ágyunktól, majd áttesszük ha nagyobb lesz. Ha befér a kombis ágy a szobátokba, akkor felesleges új ágyat venni, de ha nem, és mindenképp venni kell, akkor vegyetek bölcsőt, vagy babaöblöt.
2009. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én babám 11 hetes. 9 hetes koráig vele aludtam egy szobában, de külön ágyban. Aztán visszaköltöztem az apukája mellé. Amúgy is nyirkogott az ágy amin aludtam így alug mertem megmozdulni. Szóval most kipihentebbek vagyunk mindketten, a babám azóta már kétszer átaludta az éjszakát, egyszer fél 5kor kelt, amúgy meg 3-4 között. Természetesen van bébiőrünk és légzésfigyelőnk is.
2009. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Külön ágyban a saját szobájában.

Szerintem egyszerűbb mindjár oda szoktatni ahol aludni fog, akkor nem kell átszoktatni. Nálunk ez mindhárom gyereknél bevált, 2-3 hetes kortól végigaludták az éjszakát.

2009. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Velünk alszik egy szobában 9,5 hósom. Majd 2 éves korába tervezem, hogy kimegyünk a szobából a nappaliba apával, neki meg majd marad a kisszoba. Tedd be a kombi ágyat a hálótokba.Meg sem fordult sose a fejembe, hogy külön aludjon.
2009. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom születése óta a saját szobájában alszik.Eleinte ha kellett inkább én mentem át hozzá egy kanapéra.Nálunk ez bevált most 15 hónapos és altatni sem kell.
2009. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 4 hónapos a kislányunk,és születése óta melletünk alszik a nagyágyba. Tudom sokan mondják,hogy nem szabad,de ha tényleg utánna olvasol,talán megváltozik a véleményed.De nem részletezem,mert mindenkinek a saját ügye,hogy hol altatja a kis csöppségeket. Viszont én el nem tudnám képzelni,hogy ne aludjon mellettem. Szóval az érzéseidre hallgass ebbe a dologba,és ne másra.
2009. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1éves a kisfiam, velünk alszik a nagyágyban:) Így a legjobb!!!
2009. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!