Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen pelenkát...

Újszülöttnek milyen pelenkát és törlőkendőt vegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A mindkét gyereknél liberot vettem,a lányomnál pampers popsitörlőt,a fiamnál kék axxot
2014. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babylove popsitörlő (DM-s) és a Pampers pelus jött be.
2014. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mind a kettőnél Pampers pelenkát vettem.

1-es méretűből 1 csomagot és a 2-es méretűből két csomagot vettem kapásból mind a két gyerkőcnél.

Törlőkendőből pedig a DM zöld csomagos, 4 db-os kiszerelést veszem mindig.

2014. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pampers Newborn pelus, és Neogranormon popsikendő.
2014. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

éjszakára érdemes lesz a drágább, ez a pampers prémium tényleg elég jó pelenka, nappalra meg pl. DM-es, szerintem azok jó pelenkák nagyon. de babafüggő is, majd kitapasztalod, elsőre ezek tök jók:)

törlőkendőből nekem a johnson&johnson jött be, de a rossmann és DM saját márkás is szupi.

2014. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, mert ezt neked kell úgyis kitapasztalnod. Talán kevésbé drágával kezdj, mert sokat fogd cserélni.

Nekem mindkettő Huggies volt, a popsitörlő kedvenc lett, de a pelenka nem vált be.

2014. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindhárom gyerkőcnél Pampers pelust használtam elejétől fogva, és Johnson&Johnson törlőkendőt. Sokfajtát kipróbáltunk, de nekünk ezek jöttek be.
2014. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a Rossmannos pelenka vált be a legjobban és a Babydream Extrasensitive popsitörlő, ebben nincs semmi csúnyaság.

Nagyon jó még a Silky fehér popsitörlője is (Auchanban szoktuk venni)!

2014. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, bármely márkából vegyél newborn (2-5 kg) pelust, de ne sokat, mert lehet, hogy hamar kinövi a baba.

Én vettem egy tesco sárga 24 db-ost azt vittem a kórházba. Annyi elég is volt belőle, mert 4 kg-mal született a lányom.

Törlőkendő: Libero aloe vera, méretre, állagra, illatra, nedvességtartalomra ez vált be nálunk.

2014. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tica0121 ***** válasza:
Pampers Newborn pelust vettem a lánykámnak és Pampers törlőt, de azt nagyon gyorsan le is cseréltem sika Tescos újszülöttes törlőre, mert sokkal nedvesebb és egyszerre csak egy jön ki belőle...
2014. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!