Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesélnétek a 7 hónapos kisbabá...

Mesélnétek a 7 hónapos kisbabátokról? Mit eszik? Hányszor kel éjszaka? Nappal mennyit alszik? Mászik vagy már áll is? Miket szoktatok vele játszani? Szavakat még gondolom nem mondd. Mindenre kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 14:32
 1/8 Szintus1991 válasza:
Szia! Az én picim rengeteg zöldséget,gyümölcsöt eszik hússal! Tápszert kap reggel meg este! Utolsó előtti etetésnél tejpépet kap vagy babajoghurtot! Napközben 1x alszik ebéd után 1-2 órát! Este 9 óra körül fektetem le aludni! Nem kel föl éjjel, csak reggel 7-8 óra körül! Egész nap meg se áll! Mászik sokat, meg föláll minden mellett! Ha fogom a kezét próbál lépkedni is! :) mindennel eljátszik amivel nem lenne szabad( tv távirányító,telefontöltő,...) de a játékait is szereti! :)
2014. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tízóraira gyümit evett, mellette csak tápszert, akkor kezdett főzeléket kóstolni.Éjjel nem kelt, nappal délelőtt fél órát, délben 2,5 órát, délután még fél órát aludt, kilenckor feküdt este. Kúszni tudott, mászni, állni, ülni 8 hónaposan kezdett. Én akkoriban a szőnyegre terítettem neki plédet, körberaktam játékokkal, és ezekkel szórakoztunk, szeretett mindent, ami zenélt, no meg a sok dögönyözést. Szavakat 9 hónaposan kezdett mondani, 7 hósan csak gügyögött.


21 hónapos kiscsaj anyukája

2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggelire tápszert,tízóraira gyümit,délben főzeléket husival,délután,este tápszert kap általában. Nappal mostanában 2× 1,5 órát alszik este 8-6 ig. Nem ébred,de mostanában volt azért hogy igen egy betegség és a fogzás miatt. 7 foga van. Ül,áll,mászni próbál bár egyedi technikája van úgy közlekedik mint egy béka :) Mivel így bárhova eljut nem nagyon van rajta a mászáson. Beszélni nem beszél viszont sokat visong,sikít játék közben,örömében vagy csak hogy r
2014. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ráfigyeljünk.Bocsi elküldte Ja kisfiú kb 75 cm és 9 kg.A te babád?
2014. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Reggel és este tápszert kap. Napközben gyümölcsöt, zöldséget, gabonás pépet.

Teljesen változó, hogy átalussza e az éjszakát vagy sem. Ha nyűgös a foga miatt, akkor zavartabbak az éjszakái. Ha "nehéz napja volt" :)...sokat utaztunk, jöttünk mentünk, simán elalszik 8-kor és húzza a lóbőrt.:) De nyugalmi állapotban is átalussza, ha nincs front vagy erős fogfájás.

Még mindig szeret kétszer aludni napközben de már hagyja el a délelőtti alvást.

Játszunk gurulósat, kúszósat, nézegetünk könyveket, énekelünk, tornázunk. Érdemes mondókázni, miközben tornázunk, szerintem azt nagyon élvezik.

Egyre többet dumál (nem szavakat, persze :) de mostanában a rikácsolás, a sikítás a nagyon vicces, úgyhogy általában vísongat és aztán borzasztóan elégedett.:)

2014. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kislányom mindent eszik: sárgarépa, burgonya, sárgarépa, spenót, brokkoli, csirkemell, pulykamell, alma, banán.

Imádja az alma levét.

Éjszaka általában nem kel, inkább hajnalban 5 körül.

Nappal kétszer alszik, kb másfél órát. Csak kúszik, körbe-körbe. Ülni nem ül, ha félig ülő helyzetben van, akkor felül. Ez picit aggaszt, mert sok baba ilyenkor már ül.

Már pár hónapja nyűglődik már a foga miatt, de még nem akar kijönni :(

Játék: ének, mondóka, hinta.

2014. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

reggel és este kap még anyatejet.

2014. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Reggel és este kap csak anyatejet? Az elég kevés… 1 éves korig 2/3 anyatejet kellene h kapjon, a maradék 1/3 csak kóstolgatás kellene legyen.
2019. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!