Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek változtassak a...

Gabi86 kérdése:

Szerintetek változtassak a napirenden?

Figyelt kérdés
A napirend úgy néz ki hogy 5 körül kel a lányom eszik és utána vissza is alszik,legközelebb 8 kor kel fel egy kicsit cicizik,meg összebújunk és mehet utána a játék.a tízórait fél 10 kor eszik,aztán kicsi játék és kimegyünk az udvarra.fél 12 körül cicin alszik el,1-ig alszik általában,felkel,játszik,fél 3 kor ebédel(de most áttettem fél 2-re,mert a védőnő szerint az ebéd túl későn van,de ő azt javasolta hogy inkább fél 12-re tegyük,mert így kiváltunk egy cicit,de ilyenkor nagyon fáradt és nem tudnám az ebédet adni neki,ezért változtattam.)Eddig ebéd után játszottunk és utána kimentünk sétálni ezen nem változtattam,de ez követi egy kis változás amit a lányom tett meg(gondolom azért mert én variáltam az ebéddel),eddig fél 5-kor aludt el(cicin),de most alig bírja 4-ig(tegnap pl háromnegyed 4-kor már aludt) és így estére fürcsire már tök nyügis.na folytatom ilyenkor alszik egy órát és fél 9 ig nem eszik és ismét cicin alszik,de most még egy főzit be kell vezetnünk és ismét egy cicit kellene kiváltani amikor aludni szokott de azt már nem mertem megbolygatni,mert félek felborul amit nehezen felépített napirendünk.én azt gondoltamhogy beteszem fürcsi elé.van olyen akinek ilyen sokat eszik a babája.remélem érthető,mert kicsit hosszú lett.köszönöm előre a válaszokat.vagy az is jó ha egy hasonló napirndet tudtok javasolni.ja a babám 7 hós múlott

2014. jan. 11. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fél 3-kor ebédeltetném, akkor tenném át fél 12-re, ha már kicsit később alszik el. Nem egészen értem,hogy az a baj, hogy kivált egy cicit vagy hogy nem? Mert szerintem a fél 3-as evés is kivált egyet. Vagy ha bírja, kihagyhatod a tízórait, kiviheted kicsit korábban, és akkor tud fél 11-11-kor ebédelni. A másik evést meg vagy fél 10-re tenném, vagy este fél 7 körülre, attól függ, mikor van a főzi.
2014. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat,akkor szerinted nem eszik sokszor?igen arra gondoltam én is hogy fél 7-re tenném a következő főzit,mert fél 8 kor fürcsi van.
2014. jan. 11. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi 7 evés egyáltalán nem sok egy ekkora babának.
2014. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.amúgy is rengeteget mozog.akkor meg nem értem a védőnőt hogy miért mondta,hogy változtassak,de már így is kicsit bekavart az hogy egy órával előbbre raktam két nap az ebédet,úgyhogy vissza teszem úgy ahogy volt.
2014. jan. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!