Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos anyatejes kislányom...

3 hónapos anyatejes kislányom 2 hete kevesebbet eszik és alig gyarapszik (2 hét alatt 150 gramm) Normális ez?

Figyelt kérdés
Eddig jó evő volt (100-120 gr) és a gyarapodás is heti 150-220 gr volt. Most viszont csak 50-80 grammot eszik, és cicizés közben sokszor kapkodja is a fejét. Van hogy keservesen sírni is kezd szopi közben, vagy amikor a cicire akarom rakni. Pedig egyébként nem sírós. Tejem is van elég, nem az a gond hogy kiürült a cici. Mi lehet a gond?!
2008. júl. 16. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek az a baj ilyenkor,hogy büfizni akar.Ha nálam csinálja ezt,akkor tudom,hogy pukizni vagy kakilni kell.Aztán van,amikor csak nyűgös.
2008. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Osztom az előző válaszadó véleményét! Nálam is pont ugyanez volt, valamennyit evett aztán ordított. Elkezdtem fejni és üvegből adni, de úgy már jobban elfogajda. Már 7 hós és kb 4 hónapja fejek. Lehet, hogy a pocija fáj, adj neki egy kis kamillateát, az jó az emésztésnek! Lehet Hipp teagranulátumot adni nekik 1 kanál kell 1 dl vízhez, bár ez csak 4 hós kortól adható most jutott eszembe.....:( Akkor esetleg egy kis Gripe Waterrel próbálkozz, nálunk az is bevállt! Pocira jó..., patikában kapni, kb. 1700 ft körül van. Amúgy a gyerekorvosumk ill. a védőnő is azt mondta, hogy csecsemőknél abszolut jellemző a periódikus evés, 1-2 hét tömik magukat, aztán egy kis szünet jön. Az én lányom 4 hónaposan volt. hogy 230-at is megevett, most 7 hónaposan pedig csak kb. 130-150 grammokat eszik 3 óránként és mást nem eszik melllette. Teát viszont adok neki, abból kb 4-5 dl-t iszik meg naponta.



Dia

2008. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Lehet hogy tényleg a pocija fáj amikor kapkodja a fejét, de amikor nyugodtan eszik (szerencsére azért többnyire így van) akkor is elég keveset, így nem hízik csak heti 10 dekát. Mások problémája, hogy túl duci a baba, az én Emesém pedig szerintem kicsit túl filigrán.
2008. júl. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!