Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hosszú és megbízható...

Egy hosszú és megbízható GI-táblázat online?

Figyelt kérdés
a hosszút úgy értem, hogy nem csak 10 étel van rajta. Én csak olyanokat találok, amiken a legalapvetőbb élelmiszerek vannak, de mivan a többi étellel? És ez még a csomagoláson sincs rajta, úgy mint a kcal..
2009. nov. 5. 14:58
 1/2 Krisz85 ***** válasza:
Azt azért nem találod, mivel a GI indexeket nem úgy állították össze, hogy pl. zacskósleves GI indexe. Az alap élelmiszerek (amik tartalmaznak CH-t!) GI indexéből kell számolni GI indexet az ételre vetítve. írok egy példát: Töltött káposzta GI indexe. Kell hozzá káposzta, ennek venni kell a Gi indexét, aztán ott a rizs pl. basmati amit beleraksz, ennek is kell venni a gi indexét stb stb, és így adja ki maga az étel Gi indexét. Remélem így már érthetőbb. :-)
2009. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja értem. Köszo szépen :)
2009. nov. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!