Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudok még segíteni a 22...

Mivel tudok még segíteni a 22 hónapos kislányomnak, hogy beinduljon a széklete?

Figyelt kérdés
Már 5 napja,hogy nincs széklete. Ma voltunk gyerekorvosnál,kúpot kapott. Kb. 2 órája adtam neki belőle,de eddig csak a szelek mentek nála. Most csináltam neki egy kamillás,cukros teát,hátha az is hat. Nagyon aggódom,mert a doki azt mondta,ha holnap reggelig nem lesz széklet,beutalja a gyermekkórházba beöntésre. Én nem szeretném szegényt ilyen szenvedésnek kitenni,de nem tudom még mit tehetnék. Tornáztatom is közben,hátha az is segít,de eddig még semmi. Hogyan tudnék még segíteni rajta? Egyáltalán mennyi idő még a kup hat??
2009. dec. 1. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem mindig sikerűl a kúptól. A szilvalekvár vagy a gyógyszertárban lehet kapni a Tamarin lekvárt (nem biztos,hogy jól írtam), terhesség alatt lehet használni viszont nem emlékszem mennyi idős kórtól lehet a gyerekeknek adni, de az mindig hozta az eredményt.

Kérdezd meg a gyógyszertárban. Sokat kellene innia rostos leveket és joghúrtot is. Üdv.

2009. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a Laevolac szirup hatott, igaz 4 nap kellett, nem egyből. Meg nálunk azért volt széklete, csak nagyon keservesen nyomta ki, sírt közben. 4 nap után beindult, azóta semmi baja. Ja meg 1 hétig paraffin olajat kellett a főzelékébe tennem (1 mokkáskanálnyit). Holnap lesz 8 hónapos
2009. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a szilvalekvár és a levolac jó szokott lenni. Kár hogy nincs nyár, akkor egy kis ringlószilva helyre tenné az emésztését :( Esetleg masszírozd a pociját, és tegyél rá meleget.
2009. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!