Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben más a Milupa Milumil HA...

Miben más a Milupa Milumil HA Start, a Ha 1 és a Milumil 1-es? Mindegyik adható 0 hó-tól azt tudom de mi dönti el hogy melyiket írja ki az orvos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első kettő szerintem egyforma, mind a kettő Hyppoallergén, azoknak a babáknak irják akik hajlamosak a tejallergiára. az utolsó pedig tejalapu. álltalában minden kisbaba a Ha-t kapja.
2009. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az első kettő szerintem is kb. ugyanaz, 1 éves korig hypoallergén tápszer az ajánlott minden csecsemőnek.
2009. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 1-es a start között altalaban a különbseg, hogy az 1-ben több kemenyitö van, jobban tölti a gyomrat. En a starttal kezdenek es ha ugy latod, hogy az nem eleg neki, hamar lesz ehes, akkor lehet az 1-es. Az 1-estöl gyorsabban hiznak, akar tulzottan is. Igen, a HA ajanlott, ha allergiara hajlamos a baba.
2009. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!