Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig használtátok a zenélő forgót a kiságyán? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt, egyet kaptunk kölcsön, de olyan nagyon nagy volt, sokfunkciós, sok kis állatkával, meg gombbal, még távirányítója is volt, hogy ha eláll a zene, akkor még kintről is tudtam állítani rajta... de egyszerűen nem éreztem biztonságosnak, féltem, hogy rádől a babára akkora volt. Le is szereltettem a férjemmel, még mielőtt nézhette volna a pici. :)Nem is voltam hajlandó semmit sem a feje fölé rakni ezután.

A kiságy rácsára viszont találtam egy nagyon aranyos játékot, lényegében egy babatükör volt. Azt kb 2hónapos kora óta iszonyúan figyelte, nagyon tetszett magának, sokat beszélt önmagával... :)

Nálunk ez vált be inkább.

2014. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

2,5 hónapos a babám és nagyon szereti, ami van neki, de mivel felhúzós, állandóan megáll. Ezért rendeltem neten egy elemmel működőt. Kicsit drága volt (nekem), 5000 Ft, remélem sokáig fogja "használni", mert a párom kiakad :)

Egyébként én is félek, hogy ráesik, ezért a lábánál van és onnan nézi, hogy ne a fejére essen. Van hogy fél órát nézegeti, én meg ülök és felhúzogatom.

2014. jan. 14. 14:41
 13/13 anonim ***** válasza:
3 éve,már rendes ágya van,de oda is felszereltük,addig nem hagyott békén.Esténként ő húzza fel magának párszor.
2014. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!