Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez puszi volt? Most puszilt...

Ez puszi volt? Most puszilt meg először a babám?

Figyelt kérdés

Közel 10 hónapos kisfiam a ma esti szopi után még randalírozott egy ideig a nagyágyban, én mellette feküdtem, és vártam, hogy elálmosodjon.

Egyszer csak hozzám bújt, és a száját az arcomra tapasztotta (a szájacskája nyitva maradt, jól össze is nyálazott:). Legalább fél percig mozdulatlanul így maradt. Majd picit eltávolodott, és szélesen elvigyorodott. Aztán folytatta a randalírozást.

Ez volt az első puszija?

Annyira jól esett (sejtem, hogy így próbált megpuszilni), hogy könny gyűlt a szemembe. Azt hiszem, ezt a pillanatot sosem fogom elfelejteni.


2014. jan. 13. 22:44
1 2
 11/15 ElsiNiki ***** válasza:
Bocsánat a helytelen irasert, az autoszotar megviccelt.
2014. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
biztosan ez volt az elso puszija, kislanyom kb. 1 eves volt amikor egy jo nagy nyalas puszit nyomott az arcomra, most 17 honapos es mikor puszit ad, mar cuppan is (hallani is lehe hogy ez egy puszi volt) es mar nem nyalas a puszikaja :)
2014. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igen az egy fincsiii babapuszi volt!

Az én 11 hósom is ilyet ad!

2014. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki komolyan vette az írásomat.

Azóta több ilyen finom babapuszit kaptam!:-)

2014. jan. 14. 21:10
 15/15 anonim ***** válasza:
ez olyan aranyos :)
2014. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!