Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez puszi volt? Most puszilt...

Ez puszi volt? Most puszilt meg először a babám?

Figyelt kérdés

Közel 10 hónapos kisfiam a ma esti szopi után még randalírozott egy ideig a nagyágyban, én mellette feküdtem, és vártam, hogy elálmosodjon.

Egyszer csak hozzám bújt, és a száját az arcomra tapasztotta (a szájacskája nyitva maradt, jól össze is nyálazott:). Legalább fél percig mozdulatlanul így maradt. Majd picit eltávolodott, és szélesen elvigyorodott. Aztán folytatta a randalírozást.

Ez volt az első puszija?

Annyira jól esett (sejtem, hogy így próbált megpuszilni), hogy könny gyűlt a szemembe. Azt hiszem, ezt a pillanatot sosem fogom elfelejteni.


2014. jan. 13. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Es ezert egy kerdest kell kiirnod? Ki a fenet erdekel ez komolyan?
2014. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem érdekel, miért veszed a fáradságot, hogy írj?
2014. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló: Köszönöm.


Kedves első válaszoló: Sajnállak. Szörnyű lehet Neked!


Egyébként pedig azok közé a nagyon szentimentális anyukák közé tartozom, akik minden nevezetes pillanatot szeretnének megjegyezni és feljegyezni, és az első puszi igenis felejthetetlen.

Első válaszoló: Neked nincs gyereked?

2014. jan. 13. 22:58
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
valószínű:) én 1 évesem is szokott puszilgatni engem ugyan így:) Ez után kérj tőle puszit,és ha csinálja ezt akkor tuti hogy puszit adott:)
2014. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is ilyen volt az első puszi, meg tudtam volna zabálni :)
2014. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
21%
Nem puszi volt hanem sok millió évvel ezelőtt a nőstény egyedek szájból etették az utódokat. Ösztön semmi több, egy 10 hónapos baba nem tudja mi az a puszi, nem tudja ki vagy, még éntudata sincs.
2014. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

"Nem puszi volt hanem sok millió évvel ezelőtt a nőstény egyedek szájból etették az utódokat. Ösztön semmi több, egy 10 hónapos baba nem tudja mi az a puszi, nem tudja ki vagy, még éntudata sincs."


Má bocs, de mi köze van a nőstény egyedek szájból etetésének egy tíz hónapos baba szájjal anyaarc összenyálazásához? Másrészről te magad mondod, hogy több millió évvel ezelőtt. Nem gondolod, hogy ennyi idő alatt nem változott egy cseppet sem az emberi ösztön? Az meg mi, hogy nem tudja ki az anyja? Ha nem tudja, akkor valószínűleg nem mondogatná, hogy mamama, nem bújna oda az anyjához és bárki felvehetné és mergnyugtathatná, de ez köztudott, hogy nem így van.

Szóval a több millió évvel ezelőtt élő primitív ember sztorijával ne gyere, mert akkor te magad is ugyanolyan primitív vagy, ha ezzel próbálo magyarázni tudatlanságod!


Kérdező! Igen, ez valószínűleg kezdetleges puszi volt. "Gyakrolj" vele, mutasd meg hogy kell, és bele fog jönni a cuppanós fajtába is! :)

2014. jan. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az enyèm11 hònapos ès most màr cuppog.ùgy kezdtük mint ti..:-)


màr hogyne tudnà egy 10 hònapos hogy ki az anyukàja....

nem hiszem hogy csoda gyerekem van (vagy mègis) de 10 hònaposan az apa anya mama kutya szavakra egyèrtelműen tudta merre kell fordulni.Ha kèrem tapsol ès pápàzik.tànci szòra ugràl vagy a fejèvel bòlogat, szòval nehogy màr "ösztönből" nyàlazzon össze....

2014. jan. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy puszi volt e, de ahogy írtad is, hozzád bújt, tehát szeretetből csinálta, az biztos... de azért őszinte leszek, az én 6 hónaposom napok óta ezt csinálja és róla én nem gondolom, hogy ő puszit akar adni, ahhoz még szerintem nagyon picike... de 10 hónapos azért jóvalnagyobb, te biztosan jól érzed, hogy puszi akart-e lenni, hisz azért vagy az anyukája :)
2014. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ElsiNiki ***** válasza:
Sziasztok! Kerdezo, azt íród "sejted, hogy így akart megpuszilni". Szerintem bízz Magatokban, ha ezt érzed, igy is van! Es meg olvasni is meghato volt!:) minden jot Nektek!
2014. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!