Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babám orra szörcsö...

Egy hónapos babám orra szörcsög. Jól csinálom? Mit es hogyan lehetne még?

Figyelt kérdés

Estére nagyon teli lett az orra, szopizni tudott, aztán tápszer, büfizéskor mintha hátrament volna neki a váladék, lenyelte és ettől kibüfizett sokat, kifolyt majdnem az összes, amit evett.

Elovettem az orrszivot, szivtam, semmi. Fújtam sima Sterimarbol, ugy jobb lett a szivás. De csak eppenhogy fújtam. Ugyanígy most reggel is.

Azt olvastam, hogy a "baby sterimar"-nak csak a feje kisebb es talan gyengebben is fúj, de ugyanaz, mint a "sima". Nem szeretnék venni babyt, szerintetek maradhat a sima? Abbol van itthon alig hasznalt nagy kiszereles, nemreg vettuk a nagyobbiknak.


2014. jan. 14. 07:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a streimar nagyon erősen fúj, nem lehet annyira szabályozni sem...a dm-ben kapható das gesunde plus féle tengervizes spray sokkal jobb, pumpás, kevesebbet-többet is adagolhatsz, és nem mellesleg sokkal olcsóbb.
2014. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!