Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mikor szoptatod 8...

Hányszor és mikor szoptatod 8 hónapos babád? Miket eszik már? Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki a napirendje étkezés szempontjából? Ha ébred még éjszaka olyankor szoptatod vagy valami mással kiváltod a cicit?


Az én babám még éjszaka kel 3x, illetve ebből egy már reggel fél 7 körül.

Kb 9kor gyümölcsöt kap valamilyen gabonával vegyítve, majd fél 1körül főzelék. Ilyenkor néha szoptatom még, néha nem, ahogy érzem. Délután szoptatom, este tejpép vagy a déli főzelék maradéka és rá fél órára, lefekvés előtt még egy szoptatás.

Attól, hogy kaja után szoptatok, nem fog elapadni a tejem?Nem tudom, hogy így elég tejhez jut-e. Megfordítsam a sorrendet? Először szopi utána kaja?

Ti hogyan csináljátok? Mennyi tejre van igazából szüksége?


2013. szept. 16. 15:05
 1/2 Jégtánc ***** válasza:
Szerintem jól csinálod.Így csináltam én is,azzal a különbséggel hogy nekem a lányom tápszert kapott ekkor mert már nem volt tejem.Ha ki akarsz váltani egy étkezést akkor kaja után szoptasd,ha csak hozzátáplálni szeretnéd akkor kaja előtt szoptasd.
2013. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jó így biztos megkapja a tejadagot. Nem kell mérned, ha gyarapodik, akkor biztosan elég. Nem fog elapadni a tejed. Én 9,5 hónapos kisfiam este és éjjel szoptatom és nem apadt el annak ellenére, hogy nappal már nem szopizik.
2013. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!