Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én csinálom rosszul? 10 hetes...

Én csinálom rosszul? 10 hetes kislányom megfázott és egyfolytában szörcsög. Dokinő látta és Cebion cseppet és Sterimar orrsprayt ajánlott..

Figyelt kérdés

A Cebion cseppet eddig két alkalommal próbáltam odaadni neki (5 cseppet kiskanállal egy kis tápszerrel együtt), de eddig mindkétszer majdnem megfulladt tőle.

Ti hogy adjátok be a babátoknak? Tehetem az 5 cseppet a teljes tápszeres üvegbe?


2008. nov. 29. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármibe teheted, mert a lényeg az , hogy bekerüljön. Ez nem torokfertőtlenítő, nem kell hogy a torokra tapadjon. Ha 1 liter tápszerrel megy le az sem bej, majd a gyomorból szépen felszívódik.
2008. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én újszülött korától adom neki és mindig kiskanálra tettem és magába adtam be neki,imád rajta cupogni.
2008. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg teába. én mindig úgy adom be neki. Mivel a cebion csepp eléggé savanyú. csak kostold meg te is tejjel. eléggé rossz íze van így.
2008. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 50 ml teába rakom bele a 10 cseppet,és szépen megissza!!!

egyszerre

2008. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!