Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocrem jó újszülöttnek a...

Sudocrem jó újszülöttnek a kórházba?

Figyelt kérdés
Régebben úgy tudom ez volt a legjobb popsikrém,úgy olvasom még mindig sokan szeretik.a kórhàzba gondoltam veszek egy kisebbet próbaképpen.újszülöttnek lehet?vagy ajànlanàtok màst?
2014. jan. 14. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, én is azt használom a kezdetektől fogva :) Bár a kórházban az ottani "sima" popsikrémet használtam :)
2014. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy adnak vagy nem,ezért gondoltam hogy a biztonsàg kedvéért viszek.
2014. jan. 14. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
regisztrálj a dm bababónuszba,van olyan,h elő regisztráció,szülés előtt max 2 hónappal lehet...Kapsz egy kezdőcsomag kupont,nekem abban volt egy 10gr-os sudocrem minta,az bőven elég szerintem,mert nagyon vékonyan kell kenni.Jó még a neogranormonn kenőcs is,nekünk az is nagyon bevált.
2014. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó. Szokott lenni a Promo boxban és a Felicitas csomagban is pici minta.
2014. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!