Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek olyan, hogy a...

Volt valakinek olyan, hogy a hazája "csak" éjjel szorcsog, köhög?

Figyelt kérdés
Az enyém 9 hetes, nappal csak párat hapcizik
2014. jan. 14. 08:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem hazája hanem babája...telefonról vagyok, átírta
2014. jan. 14. 08:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig már éppen cikizni akartalak az elírás miatt :)

Éjjel jobban szoktak köhögni, ugyanúgy mint a felnőttek, a szörcsögés pedig szerintem azért van, mert nem tud kiürülni az orra, mert nem mozog. Amikor a fiam arra ébred/ébredt hogy zavarja hogy tele van az orra, akkor éjjel is ki szoktam porszívózni. Elég hamar visszaalszik, és kényelmesebben.

2014. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy sokan ugranának rá:)))


Köszi a választ...

2014. jan. 14. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Éjjel többet köhög minden baba/gyerek/felnőtt és a szörcsögés is szintén. Nem mozogsz, letapad, így köhögsz.

Sajnos a betegségek is legtöbbször éjjel "támadnak be", de a köhögés a legrosszabb :(

Nem akarok vészmadár lenni, de majd ovis időszakban úgyis megtapasztalod még jobban.

2014. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ő a második gyerekem, az elsővel nem sokat voltunk oviban mert mindig összeszedett valamit:))

csak rég volt baba..már 10 éves...nem emlékszem a babadolgokra

2014. jan. 14. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz szörcsögés/köhögés alatt? Az én lányom refluxos volt, liftezett fel- le a tejci benne. Csak éjjel, mert nappal azért volt a hordozóban is kaja után kicsit. Nem lehet nálatok is valami ilyesmi van?
2014. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!