Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyavajoghat állandóan...

Miért nyavajoghat állandóan 11,5 hetes babám, ha fent van? Eddig jó ejátszott magában, nem értem az egészet.

Figyelt kérdés

próbálom kitalálni az okokat.

Nappal egyszer alszik hosszabbat, aztán sokszor félórákat, de ez mindig így is volt. Éjjelt már 6 hetes kora óta átalussza. Amúgy jó baba, nyugodt, csak 4 napja nyavajog, akárhova leteszem, játszószőnyeg, kiságy, nyavajog, mint aki elégedetlen.

Tápszert kap és kis anyatejet, ez sem változott születése óta. Én sem vagyok ideges, tök jó kedvem van mindig.


szerintetek mi lehet a gond?



2014. jan. 14. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogcsírák kezdenek mocorogni, azt érzi. 3 hós korban szokott kezdődni. Ez nem az jelenti hogy már ki is bújik, de ilyenkor már érzik, és akár több hónap is lehet, mire kibújik az első fogacska.
2014. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fáj a hasa,vagy egyszerűen többet igényli most már a foglalkozást. Nyilván jobb neki ölben lenni és ha leteszed,akkor már szól is,hogy nem tetszik neki. Ez természetes.
2014. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tica0121 ***** válasza:
100%
Valószínűleg a fogcsírák mozgolódnak, és lehet jobban igényli már a Te társaságodat is. :)
2014. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ha felveszem, akkor meg sem szólal. Ha ott vagyok vele és játszom, akkor is, tehát azt én is észrevettem, hogy jobban igényli a társaságomat. De: nem szeretném elkapatni azzal, hogy mindig ölbevegyem. Hogyan csináljam, hogy ellegyen egyedül a drágaságom? Persze, nem akarom én állandóan egyedül hagyni, mert így is sokat van velem, mert imádom őt, a mosolyát. De pont nem szeretném elkapatni.
2014. jan. 14. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyél mellette sokat, és játszál vele sokat. Ne vedd fel sürün, inkább feküdj mellé, tedd hasra és hasalj mellé te is.
2014. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés, ezt fogom tenni. Amúgy nehéz megállni, hogy ne vegyem fel. :)
2014. jan. 14. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy hihetetlenül szerencsés vagy? átalussza az éjszakát, napközben többször alszik... és idáig még foglakozni sem nagyon kellett vele, mert elvolt... sokan irigyelnek ám :) Igényli, hogy vele legyél, ettől nem kapatod el hidd el!
2014. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy :)
2014. jan. 14. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!