Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire maradt meg a baba...

Mennyire maradt meg a baba méhen belüli "napirendje" szülés után?

Figyelt kérdés
Valamilyen alvás-ébrenlét mintázat a második trimeszter vége felé már megfigyelhető a szülésig. Ez szülés utánra is irányadó?
2014. jan. 14. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk annyi biztos megmaradt, hogy a fiam még a hasamban soha nem mocorgott éjszaka, hanem aludt és kint is szuper jó alvó gyerek maradt. 8 hetes kora óta nem ébred éjjel, előtte is csak egyszer ébredt.
2014. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pcakomban reggel öt körül állandóan jelzet, hogy éhes. Ez így van most is.

10 hetes kicsi fiam

2014. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesen hajnalban 2 alkalommal keltem, nagyon nagyon éhes voltam, mindig csillapítani kellett valamivel. Amikor megszületett itthon hajnalban 2-szer kelt enni. :) Gondolom a pocakban is ő volt éhes. Most két hónapos, de ez már változott. Már csak egyszer kel.
2014. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
érdekes-mert sok baba a születés időpontjában megébred "kint is"-én megfigyeltem-és többeket kérdeztem is.pár hét után eltűnik ez a dolog.
2014. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam a pocakban is hajnal 5-kor ébredt és ébresztett engem is, és ez nem változott a születése után sem, fixen 5-kor indult a napunk, míg bölcsis nem lett. Akkor átszokott a 6-körüli kelésre, most 4 éves lesz és egész életében nem aludt reggel 6-6.15-nél tovább, kivéve egyetlen alkalmat amikor beteg volt és kb az egész napot átkómázta. Viszont kifejezetten jó alvókája van éjjel, nyugisan, nagyon mélyen alszik, kipihent mindig. Ágyút is sütögethetnének a füle mellett, max átfordul a másik oldalára...

A lányom éjjel mocorgós volt, de hajnal 4 körül elnyugodott és a délelőtt közepéig rendszerint lapított is. Mivel korababa volt, igényszerint szoptattam másfél óránként éjjel-nappal 3 hós koráig, így ez az időszak nem mérvadó, de a későbbiekben visszaállt arra, hogy rossz/nyugtalan alvó, hajnalban viszont bekómál és aztán meg alig lehet kiverni az ágyból. Ha tehetné, szerintem délig képes lenne aludni nap mint nap, pedig időben ágyba kerül, de valahogy a biológiai órája nagyon elvan csúszva :S

2014. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyermekem kint is pont olyan volt, mint bent. Fiam pl hajnalban 6-kor ébreszettett mikor poacakban volt, kint is kb 8 hónapos koráig nemigen aludt 6-nál tovább:) Lányom nagyon sokat mocorgott kint és bent is, ő sokkal hevesebb, mint a kisöccse.
2014. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!