Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Kisfiam 5 hetes...

Segítség! Kisfiam 5 hetes múlt, de állandóan sír, ha fent van, evés után, a következő alvásig. Ez változó hogy mennyi idő, negyed óra vagy 1,5 óra is lehet, míg elalszik! Miért sírhat állandóan?

Figyelt kérdés

Kap Espusmisan cseppet, tápszer váltás is volt, átpelenkázom, felveszem ölbe, járkálok vele és mindezek ellenére ha nem alszek, akkor csak eszik vagy sír-ordít..

Hasonló tapasztalatú Anyukák segítsetek!


2009. dec. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos csak azt tudom mondani, hogy "csak". Majd elmúlik úgy 3 hónapos kora körül... mi most vagyunk túl a kezdeti nehézségeken.
2009. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az espumisant egy határozott mozdulattal dobd ki ! Szerintem !

Vegyél Gripe Watert ,nagyon jó !

2009. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a gripe water nálunk is bevált. Lehet a pocakja bántja, vagy éhes!
2009. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az infacolt használjuk.

Egy 5 hetes babával már lehet "foglalkozni". Lehet az is, hogy igényli a foglalkozást, nem aludni akar. Az én fiam már 3 hetes kora óta igényli a "játékot".

Attól, mert még ilyen pici, nem csak aludnia és ennie kell. Próbáld meg masszírozgatni a pociját, persze csak óvatosan, beszélj hozzá sokat, énekelgess neki, vagy csak hallgassatok valami jó kis nyugtató zenét. Ne stresszelj rajta, mert azt megérzik.

2009. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
adj neki több kajcsit nálunk azért sírt mert éhes volt.és a grape water a legjobb !!
2009. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! nálunk ugyanez volt, teljesen kivoltam már,nem fájt a pocija, nem vlt éhes, egyszerűen csak szokta ezt a világot azt mondták. Kb.6 hetesen mérséklődött, aztán 12 hetesen lett sokkal jobb.
2009. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a megnyugtató és hasonló tapasztalatokat.! A Gripe Watert kipróbáljuk! A védőnő is azt mondja, hogy lehet, hogy csak ilyen típus, ill. majd "kinövi"..4. válaszolónak üzenem az Infacol = Espumisan és sajnos minden "foglalkozás"-foglalkoztatás ellenére, hasmasszázsok és egyebek ellenére is sír, ezért voltam/vagyok kétségbeesve..Ráadásul a foglalkoztatást azért úgy nehéz megoldani, hogy mellette szaladgál egy másik kistesó is-közel 3 éves- aki aztán már tényleg igényli a foglalkoztatást:))))!
2009. dec. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!