Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eves kerdesben kernek tapaszta...

Eves kerdesben kernek tapasztalatokat? 1 eves mult a fiam sosem volt nagy evö.

Figyelt kérdés
Szinte mindent eszik kiv. tej,mindig külön föztem neki, neha bebietel...de tegnap ota szinte semmiböl nem akar par falatnal többet enni.Jönnek a ragofogai mar int van 4, összesen 16 foga van.A kerdes az lenne lehet, hogy emiatt nem akar enni?Fajn a ragas?Ma csak tejpepet volt hajlando elfogadni, de meg a puhara fött krumplit is kiköpte...mit lehet ilyenkor tenni?Felek visszajutok oda ahonnan kezdük...tejpep-tapszer?
2011. szept. 19. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem a foga miatt van, mert én is hasonló cipőben járok, de nekünk még csak 7 fogunk van. Pár napja nem hajlandó enni semmit. Én már bevezettem a tejet és a tejes ételeket, joghurt, stb. Na, még azok elmennek, de a főt ételt nem eszi ő sem. Én várok mindenesetre, és ha huzamosabb ideig így marad majd a gyerekorvossal konzultálok. Amúgy nagyon jó a közérzete, elvan vígan egész nap.
2011. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha kint van 4 rágófoga és össz. 16 foga van akkor nem jöhetnek a fogai. a többi 4 majd 3 éves kora körül fog kibújni, tehát az még nem fájhat.

nem lehet, hogy a torka fáj?

2011. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ö is jokedvü, semmi betegsegre utalo jel, de ennyire nem enni....
2011. szept. 19. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok foga van a korához képest!! ÉS ha ráadásul több is jön egyszerre, szegény tuti a foga miatt nem rág. Nekem is hasonló félelmeim voltak, mint neked. De nem lett visszalépés étkezés ügyben. Nyugi! Néhány nap, és ugyanúgy rág, mint előtte. Nekünk 13.-16. fognak a szemfogak jönnek. Az is kegyetlen-állítólag. Nálunk is vannak napok, amikor csap a tejbegríz, krumplipüré és társait ette. Viszont ilyenkor is szívesen kézbe fogta és rágta az almát.
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elirtam nem 16...12 lent 4 fönt 4 es a negy rago, tehat en a szemfogra gondolok....de eddig semmi gaz nem volt a fogazassal
2011. szept. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!