Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas 1 évest be kell takarni,...

Lázas 1 évest be kell takarni, hogy jól kiizzadja magát vagy minél kevesebb takaró kell rá, nehogy hőgutát kapjon?

Figyelt kérdés
Én felnőttként mindig jól bebugyolálom magam ha lázas vagyok, de már több helyről hallottam a takaró nélküli véleményt. Jelenleg lázas a babám és nem tudom melyik a jobb. Ti hogy csináljátok?
2014. jan. 14. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Takard ki.

Olyan haloruha, pizsi legyen rajta aminek nincs labresze hogy a hot le tudja adni.

Figyeld folyamatosan es ha megy le a laza takarhatod be lazan. Derekat labat.....

Mennyi a laza.?

Jobbulast!

2014. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a könnyű takaró híve vagyok, mert úgy vettem észre a kölkökön, hogy nekik ez a kényelmesebb... :) Magamon sem bírom elviselni a nehéz dunnyhákat ha lázas vagyok, úgy érzem, megfulladok/agyonnyomnak, és sokkal vacakabb a közérzetem, mint egy szem jól megválasztott takaróval.

de pl a férjemnek őrült hidegrázásai szoktak lenni ha lázas, ő képes két méter vastag takaróhalom alá begubózni és neki meg úgy jó...

2014. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max. Egy lepedővel takarnám be.
2014. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vékony pamut pizsama, és vékony takaró vagy egy pléd is elég. Én polár pléddel takarom beha lázas.
2014. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! vékony vászonlepedővel takartam be végül.
2014. jan. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!