Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy fiam...

Mit csináljak hogy fiam hajlandó legyen kimenni a levegőre?

Figyelt kérdés
1,5 éves.nem akar kimenni a levegőre.már kértem szépen,csaltam hogy nézünk ezt meg azt stb.... de egyszerűen nem akar kint lenni.most beteg is és az orvos mondta hogy legyen kint nagyon sokat!mégis mit csináljak vele,hogy vegyem már hogy menjünk ki a levegőre?
2014. jan. 15. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd főleg betegen! A beengedett friss levegő bőven elég egy beteg gyermeknek. Ha meggyógyul biztosan szívesen fog kimenni! Jobbulást!
2014. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd. Ha nem hatja meg semmi, akkor nyiss rá napjában többször ablakot. Persze öltöztesd fel előtte jobban.
2014. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha nálatok a másfél éves gyerek mondja meg, hogy mit csináltok, akkor ott igencsakkomoly baj van a nevelési elveiddel!!!!!


Ekkor gyereknek még nincs annyi esze, hogy tudja, neki mire van szüksége, ezt a szülö dolga eldönteni.


A gyereket felöltözteted és kiviszed, a probléma megoldva. (És mellesleg még egészségesebb is lesz)

2014. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Milyen betegség az, aminél sokat kell kint lenni és nem elég a gyakori szellőztetés?
2014. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Én is elgondolkoztam hogy hogy működik 1.5 évesen ez az akarom-nem akarom kérdés.

Én felöltöztetném és kivinném. Vagy kézben, vagy babakocsiban de kivinném.

Amúgy tényleg elég ha többször szellőztetsz.

2014. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kedves 3.as!légy szíves ne te döntsd el hogy én milyen szülő vagyok!!!!!!sajnos erősen köhög és azért mondta hogy legyen sokat a levegőn.meg nem engedi hogy felöltöztessem,nyafog hisztizik,ellenkezik!erőszakkal meg nem akarom.én csak segítséget akartam kérni de ti eléggé támadtok mert hogy a gyerek írányít!!!!!
2014. jan. 15. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
felöltözteted, kiviszed. Szerintem felesleges ennyit problémázni egy ilyen kérdésen
2014. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem támadlak le, félre ne érts, de azért a hármas válaszolónak van igazsága. Én nem kérek, nem könyörgök a fiamnak, ha valamit nem akar, de igenis kell, hanem megfogom és megyünk, csináljuk. Ellenkezik, nyafog vagy hisztizik, nem érdekel. Én vagyok a felnőtt és bizonyos dolgokban nem egy 1,5 éves fog irányítani. Néha igenis erőszakosnak kell lenni, mert különben a fejedre nő a gyerek.
2014. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem akar kimenni, én nem erőltetném. Most beteg, nyilván, nem lesz ez mindig így. Valószínűleg jobban érzi magát benn. Egyébként is még csak egy óra van, később lehet, hogy kedvet kap hozzá.

Többször szellőztess, frissítsd fel a szoba levegőjét.

A mi gyerekorvosunk mindig azt ajánlja, ilyenkor legyen, amit a gyerek szeretne (enni, inni, séta v. fekvés), ésszerű keretek között. Akkor sem történik tragédia, ha ma nem mentek ki, majd mentek holnap.

2014. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
9hónapos a kislányom nekem is nyafog sír ordít öltözésnél de akkor is rá adom a ruhákat levegőznie kell a gyereknek. ha azt csinálnám amit te akkor nálunk se lenne kimenve.
2014. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!