Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltek, hogy a baba végig...

Nem féltek, hogy a baba végig sírja a babakocsis utat?

Figyelt kérdés
Első babás anyuka vagyok, csak nemrég kocsizunk. Mindig alszik a kocsiban, de félek, hogy egyszer rájön a hoppálé és végig visítja az utat. Történt már veletek ilyesmi? Mennyire kínos ez mások előtt? Mit lehet ilyenkor tenni? Igyekszem minden igényét kielégíteni indulás előtt. Tudni kell, hogy ritkán sír a babám, de amikor sír, akkor "ablakok repednek meg", annyira hangos.
2014. jan. 15. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom három hónapig folyamatosan sírt a babakocsiban, gyűlölte, nem tudott aludni benne mert folyamatos közelségre volt szüksége. Most 10 hónapos kb. egy órát ha kibír benne.

Sokan néztek mikor sírt, sokáig tartott mire hozzászoktam az emberek rosszalló tekintetéhez.

2014. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ettől én is rettegek :/ nemsokára szülök (első babó). Kendőben szeretném majd vinni, ha messzebb megyünk, de el sem tudom most még képzelni, hogy milyen lesz, ha abban elkezd sírni, pl. egy buszon. Sajnos mindig is érdekelt a külvilág véleménye...most majd azt hiszem meg kell tanulnom elengednem a rosszalló megjegyzéseket és pillantásokat :D
2014. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vannak babák, akik szeretik a babakocsizást, és vannak, akik utálják. Ha a babád szeretni fogja, akkor nem valószínű, hogy végigüvölti az utat, kivéve ha nincs egyéb problémája. Ilyenkor inkább majd szépen elalszik séta közben.

Ha viszont utálja a babakocsit, akkor véleményem szerint nem szabad kínozni vele. Nem az emberek véleménye miatt, hanem a baba érdekében. Sokszor látok anyukákat, akik komótosan tologatják a babakocsiban kétségbeesetten üvöltő gyereket, és mit sem törődve vele cseverésznek a barátnőjükkel, telefonálnak stb, nekem ilyenkor a szívem szakad meg szegény babákért. Sokféle hordozóeszközt lehet kapni, szerintem bárki találhat számára megfelelőt, és télen is lehet hordozni, vannak hordozótakarók, hordozókabátok, de igazából nem is kell annyira beöltöztetni a babát, ugyanis a hordozóeszköz is melegíti.

2014. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok (reagálva 13-as felvetésére). Azt elfelejtettem leírni, hogy természetesen miután kiderült, hogy utálja a mózeskosarat én hordoztam 4 hónapos koráig (azóta nincs ezzel gond)... de azért azt valljuk be ez egyrészt nem mindig megoldható, másrészt a kérdés ugye arra vonatkozott, ha egyszercsak elkezd sírni és nem tudsz mit csinálni... szóval továbbra is csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg nem törődni mások véleményével.
2014. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!