Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósod napi hány órát van...

Anyósod napi hány órát van egyedül el a kicsivel?

Figyelt kérdés
Kérdés jobban azoknak szól akik együtt élnek egy házban anyósukkal.

2014. jan. 15. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi ritkán találkozunk, mert messze laknak. HA közelebb laknának jó szívvel rá merném bízni a lányokat bármennyi időre. Egyelőre még anyatejesek, (5 hónaposak) de ha már nem lesznek ennyire hozzám kötve napokra is mennek majd mamázni.


Az én anyukámhoz lakunk közel, kocsival olyan 5-10 percre. Ő gyakran jön át segíteni vagy én viszem hozzá a gyerekeket, ameddig valamit el kell intéznem. Illetve apukámmal is voltak már a kiscsajszik, úgy, hogy etette is őket, mert hosszabb dolgom volt, úgyhogy lefejt tejcit kaptak. Semmi gond nem volt.

2014. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyit kell. Voltak pár órára is nála a gyerekek, illetve napokig is.

Mindig van valami valamelyikkel, most pl a nagyot műtötték, vele voltam napközben a kórházban. Előtte a nagyok voltak vele hetekig, amíg én a koraszülött legkisebbel voltam kórházban.

5 és 2,5 évesek illetve 3,5 hónapos

2014. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az anyukámékkal lakunk egy házban (külön bejárat, és külön élet). Minden este kb 6-8-ig ott van. Ő akar átmenni, ott játszanak, főznek. Ez szinte minden nap. Azonkívül, ha valami dolgunk van, bármikor, bármeddig vigyáznak rá. Néha elmennek kirándulni, vagy sétálni is. Volt, hogy egész napos dolgunk volt, akkor hajnalban kimásztam az ágyból (együtt alszunk), anyukám visszamászott a helyemre, így a gyerek a szokásos ideig aludt. Este,mikor hazaértünk nagyon örült nekünk.
2014. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt anyósomékkal (hála a jó égnek), de nem is bíznám rá így sem. Ha valami intéznivalóm van akkor vagy anyum jön hozzánk vagy én viszem hozzá.
2014. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem bízom anyósomban. Nem lakik velünk hál isten, havonta egyszer megyünk hozzá akkor is 1 perc után már nem akarja tartogatni a gyereket. Játszani sem tud vele, csak visít meg üvölt mindenféle hülyeséget a gyereknek, szegény kisfiam meg mindig megijed tőle.

Anyuék sokszor elviszik őt, pár utcával arrébb laknak. Hétköznap egyszer biztos ott van 4-fél-ig, és majdnem minden hétvégén ott van fél-1 napot.

Anyu mindent tud a kisfiamról, mikor mennyit eszik, mikor alszik, miért sír. Rá bátran rábízom.

2014. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. vagyok

4-fél7ig

A 7 lemaradt. :)

2014. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!