Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor cseréltek pelenkát 2...

Hányszor cseréltek pelenkát 2 hónapos babátokon?

Figyelt kérdés

Minden etetés előtt vagy csak mikor már nagyon pisis? A kórházban azt mondták nekem,hogy minden etetés előtt kell,szóval 3 óránként.De volt,hogy egyáltalán nem volt pisis,vagy csak minimálisan,azt nem cseréltem feleslegesen.

első baba


2014. jan. 15. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden etetés előtt, de mindig van is benne.
2014. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1: de mondjuk ezért nem keltem fel éjszaka..
2014. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor kaka van, vagy mikor már sok van benne. Ez napi kb 5-6 peluscserét jelent. Szép fehér a feneke, nem piros, tehát nem kevés neki ez az 5-6 csere.
2014. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kakis, akkor mindig, pisisen pedig akkor, ha úgy érzem, hogy "jó nehéz", tehát tele van. Változó, kb. napi 5-t jelent nálunk. Éjjel nem pelenkázok, csak félhomályban szopizik, kivétel ez alól, ha nagyon "kaki szagú" a dolog :) akkor meg szoktam csinálni, ha muszáj. De igyekszem nem nagyon felébreszteni. Szépen alszik, egyetlen éjszakai szopival egész éjszaka.
2014. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én minden etetés előtt cserélek, azaz 6-7-szer naponta. 8 hetes a kislányom, és mindig van benne kaka.
2014. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!