Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti cseréltek éjszaka pelust?

Ti cseréltek éjszaka pelust?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos. Eleinte cseréltem éjszaka pelust de nagyon felébredt így leszoktam róla, csak akkor cserélek ha kakilt de az ritka. Működött is a dolog de pár napja minden reggel átázik a ruhája, kifolyik a pisi. Rossz a pelus v èn csináltam eddig is rosszul?
2013. jún. 3. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kicsit nagyobb volt mikor már őt zavarta a pisi! Akkor mindig fölkelt de váltottunk aldis pelusra a pampers-ről és azóta nagyon jól alszik!
2013. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
próbálj ki más fajta pelust.Kb 2 hónapos korától nem cseréltem éjszaka pelust,csak ha kaki volt.Nekem mindkét gyereknél a libero vált be
2013. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eleinte én is cseréltem,de hamar rájöttem hogy csak pazarlás.Nekünk a Pampers vált be éjjelre,nappal Aldisat használunk.Próbálj ki másikat,vagy/attól függ hány kiló/ egyel nagyobb méretűt.
2013. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem cserélem éjszaka,pamperst használok éjszakára neppalra meg happyt.
2013. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem térj át másik pelusra. Mindig csak akkor cseréltem, ha kaki volt. Pisinél sosem. Nálunk a Pampers 100%osan bevált, simán kibírja az egész éjszakát, és a pici popsija is száraz marad reggelre
2013. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mindig cserélem, ha ébred. ez így természetes. cseréld evés előtt, mire jól lakik, űjra álmos lesz. nekünk így bejött.
2013. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sosem cseréltem, csak ha kakis, de az nagy ritkán fordult elő. 4 hónaposak az ikreim.
2013. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most kezdtük a 3-as pampers sleep and playt, elötte a 2-es Pampersnél nagyon ritkán fordult elő. Mondjuk néha bajban vagyok h mennyire ragaszthatom szorosra a pelust, lehet h szorosabbra kéne... Az éjszakai cserével még annyi a baj h végig sírja mert nagyon éhes, kaja után meg nem akarok cserélni a bukás miatt. Az Aldis pelus mennyibe kerül amúgy? Kikéne próbálnom...
2013. jún. 3. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
7hetes korától átaludta teljesen az éjjelt (12óra),így nem cseréltem.Zöld tesco bírta,a Dada is.Pamperst nem adtam volna rá,mert az is elég gyenge(narancssárga,zöld),Libero meg 2órát sem bírt.Vagy válts pelust,vagy méretet kell váltani.
2013. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az aldis 2400 ft.
2013. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!