Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kislánynak milyen popsi...

Ti kislánynak milyen popsi krémet vettetek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert hallottam olyat hogy a neograormontol és a bepantentől összeragadhat a szeméremajak.

2014. jan. 15. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos a kislányom. Én nem tapasztaltam ilyet, pedig születése óta a tubusos neogranormont használom! Nekem ez vált be!
2014. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Csak a gyógyszertárit használjuk,nem mindig kenem be neki.2 éves lesz lassan.Volt néha sudocrem is amikor a Rossmannban valami termék mellé azt adták ajándékba.
2014. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sudocream. De ha a nunija nem volt kipirosodva, akkor en tenyleg csak a popsira kenem....nem amiatt, hogy ne ragadjon ossze a szemeremajka.
2014. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek a krémek hámosítanak.

Vigyázni kell, hogy csak a nagy szeméremajkak külső részét kend, és akkor nincs gond.

Azt nem tudom, hogy esetleg egyes babák hajlamosabbak-e rá, de valószínű.

Szóval mindegy, milyet használsz, csak figyelj oda.

2014. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a kisfiamnál használom, de anno a keresztlányomnál is bevált a Bodnár-féle popsikenőcs. Nagyon nagyon szeretem, nagyon szép a kisfiam bőre tőle. Gyógyszertári, keverős.
2014. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ettől fog összenőni a kislány kisajka, nem aggódj!

Az én lányomnak volt kisajak összenövése, és direkt rákérdeztem a gyermeknőgyógyászt, akihez jártunk vele. Azt mondta, hogy nem hámosít nyilván ott, ahol nem kell.

A kisajak összenövést hormonhiány okozza (pici korban alacsony még az ösztrogén szint és az arra hajlamosaknál ez gondot okozhat), így ösztrogén tartalmú kenőccsel magától szétválik, ha enyhe fokú!

Nálunk már elég nagyfokú volt, akadályozta a pisilésben, így szét kellett kicsit választani, és pont hogy kenni kellett Neogranormonnal ahol szétnyitották, hogy nehogy újra összetapadjon! Szóval nyilván ha ettől nőne össze, akkor kerülni kellene, nem hogy minden pelenkázás után vastagon bekenni 10 napig!!!!

A többi összenövés pedig a hormonos krém hatására szépen szétvált pár hét alatt...


Szóval, egy a lényeg, nem ettől fog összenőni, bár itt sokan írják, alap nélkül... De ettől függetlenül teljesen fölösleges agyon kenegetni, ha belemegy a kisajkakhoz este ki kell törölni, mosni, nehogy megtelepedjen ott valami baci, de ennyi...


Sudocrem nagyon jó, sok minden egyébre is. A fogzásos kicsípett popsit nálunk csak az tudta rendbe hozni. A DM és a Rossmann saját márkás popsikrémje is nagyon jó egyébként, nagyon barátiak az összetevői...


Itt is ezt írják egyébként, jah meg, hogy cink-oxidos krémmel kell megelőzésnek kenni, nehogy összetapadjon újra... A popsikrémekben is van cink oxid...szóval erről ennyit... :)


[link]

2014. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, sima gyógyszertárit. Az összetapadás nem ettől van, gyermeknőgyógyász orvos mondta. Kislányomnak is volt, és a doki egy gélt kent az össztapadásba és szétvált (időben észrevettük).
2014. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!